Laimīgākais 18. aprīlis tuvojas!

nikee
nikee 17. aprīlis 2012 00:00
866

Kad man palūdza aprakstīt šībrīža sajūtas pirms vēnu operācijas, ilgi sēdēju pie baltas lapas un mēģināju atrast vārdus, kā labāk, bet tajā pašā laikā, saudzīgāk (pret citām konkursa dalībniecēm) vizualizēt manas emocijas, ikdienas gaitas pirms operācijas un sapņus par šo nedēļu.

Mīļās kolēģes – ja tas būtu manos spēkos, es noteikti gribētu palīdzēt katrai šajā sāpīgajā jautājumā. Tikai cilvēks ar vēnu problēmām spēj saprast otru cilvēku – cik tas ir svarīgi un nozīmīgi katra dzīvē.

Šoreiz paveicās man un vēl 2 meitenēm – uz par to es MŪŽAM būšu pateicīga Konkursa organizatoriem. Noteikti nākamgad atkal tiks dota iespēja (JO – pagājušajā gadā bija...piedalījos, nepaveicās...šogad mēģināju atkal - paveicās)...UN tad - kāda cita būs laimīgākā sieviete tajā momentā. Šogad tā jūtos ES.

Par manām sajūtām - es esmu pilnīgi pārliecināta, ka katra no jums spēj iedomāties manu šībrīža emocionālo stāvokli. :)

Vienīgais, ko es gribētu teikt – priecāsimies kopā...par iespēju, par pavasari, par dzīvi apkārt...un tad noticiet...noticiet pašas sev. Un pilnīgi noteikti šie sapņi (agrāk vai vēlāk) piepildīsies...

Es sapņoju, cerēju un man izdevās – ar smaidu un pozitīvo...

Bet nu par procesiem, kā tas viss notika... 4. aprīlis bija parasta darba diena, kad iezvanījās telefons. Svešs numurs ar ļoti laipnu runātāju klausules otrā galā man paziņojuma par konkursa rezultātiem. Neskatoties uz to, ka atrados darbā – mana reakcija bija vardiem neaprakstāma...gan lēcu, gan bļāvu. Ilgi nespēju tam noticēt, līdz www.sieviesuklubs.lv publicēja oficiālos rezultātus. Likās, ka esmu pāris metrus virs zemes...kā iemīlējusies :)

Tad sekoja vairāki telefona zvani par norādījumiem, kas jādara pirms operācijas – analīzes, zeķu piemērīšana. Un ļoti patīkami, ka ikviena pieņemšana, kontaktēšanās ar VC4 darbiniekiem ir laipna, patīkama...jebkurā gadījumā vienmēr jūtos gaidīta :)

Arī flebologs Ints Ūdris, kas ir mans vēnu ārsts, ir cilvēks, ar kuru viegli kontaktēties. Man liekas, ka šāda savstarpējā saprašanās ir diezgan svarīga jebkuram pacientam. Es jau tagad pilnībā uzticos un paļaujos šiem cilvēkiem, pirms gulšanās uz operāciju galda.

Kamēr es nebiju veikusi šo Ultrasonogrāfiju, man nebija ne jausmas, ka ir TIK traki. Tāpēc es ikvienam iesaku aizdoties uz konsultāciju un pārbaudi, jo tikai ārsts klātbūtnē varēs noteikt – kas un kā labāk darāms.

Esmu pārliecināta, ka katrs no 7 finālistiem saņēma sev interesējošo jautājumu atbildes un sīkāku izskaidrojumu – mums saprotamos terminos. Pēc vizuālā (vismaz man) viss izskatās savādāk, nekā uz ekrāna ārsta kabinetā. To, k savu kāju progress (negatīvā virzienā) attiecībā uz iekšējām vēnām ir dramatisks, es uzzināju tikai šajā pārbaudē, lai gan ārēji nekas par tik strauju attīstību neliecināja. Vienīgais sāpes un pietūkums, ko novēlu uz parastu ikdienas slodzi un sēdošo darbu. Konsultācija saliek neskaidros punktus uz I.

Tāpēc iesaku izmantot VC4 piedāvātās atlaides uz šīm konsultācijām.

Par to, kā man gāja operācijā, padalīšos nākamajā stāstā.

Es novēlu, lai jums visām piepildās šis sapnis – par veselām un skaistām kājām. Ticiet! Un galvenais esiet pozitīvas un atvērtas ikdienas pārsteigumiem. Tie ir ik uz soļa.

Un vēlreiz MILZĪGS paldies par šo iespēju Sieviešu klubam un Veselības centram 4!

Līga

Sieviešu Kluba vēnu konkurss tapa sadarbībā ar Veselības centru 4. Vairāk informācijas www.edk.lv

www.flebologija.lv;

www.juglasklinika.lv

 

Veselības centrs 4
Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
sandijasieviesuklubs 17. aprīlis 2012 06:49

jauki, ka Tu jūties tik labi tagad! Manai mammai bija šī operācija - arī vilka vilka gadiem, un tad atklājās, ka stāvoklis ir ļoti nopietns. Bet tā bija 1 stunda, kad viss jau bija galā un viņa jau devās uz mājām ar zeķēm kājās. Tagad ir ļoti apmierināta, ka vairs nav šo zilo tīklojumu un kājas nesāp.