Laima atbalstīs riteņbraucējus ar saldumiem “Bike to work” kampaņas ietvaros

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 15. septembris 2015 09:36
2205

Trešdien, 16. septembrī no plkst. 7.30 līdz 9.00 kampaņas “Ar velo uz darbu” jeb “Bike to Work”  ietvaros visi riteņbraucēji, kas rītos pārvietojas pa Skolas ielas veloceliņu, varēs saņemt gardos saldumus no saldumu fabrikas Laima. Ar šokolādītēm cienās tos, kuri velosipēdu ir izvēlējušies kā alternatīvo transporta līdzekli ceļā uz darbu, tādējādi novērtējot riteņbraucēju ieguldījumu pilsētas dzīvē.

Mūsu mērķis ir dzīvot videi draudzīgāk, veselīgāk sev un citiem.  Mēs turpinām investēt, lai radītu videi draudzīgu darbību pilsētā. Mūsu darbiniekiem jau gadu ir pieejami īpaši pēc Laimas pasūtījuma izgatavoti Ērenpreiss velosipēdi, ar kuriem ātrāk, ērtāk un veselīgāk iespējams nokļūt pie klienta vai citā ražotnē. Mēs esam par velokustības attīstību Rīgā,” uzsver “NP Foods” Komunikācijas direktore Dana Erciņa-Užāne.

Pērn saldumu fabrikas Laima darbinieki saņēma Latvijas velosipēdu uzņēmuma Ērenpreiss izgatavotus 15 velosipēdus, lai Laimas darbinieki varētu ērti pārvietoties pa pilsētu un vienlaicīgi rūpēties par vides piesārņojuma samazināšanu. Velosipēdi izgatavoti pēc saldumu fabrikas pasūtījuma, un to dizainā izmantota Laimas identitāte. Šie bija pirmie korporatīvie velosipēdi, ko izgatavojusi Ērenpreiss velosipēdu darbnīca.

“Bike to work” kampaņa iezīmē Eiropas mobilitātes nedēļas sākumu un tās galvenais mērķis ir popularizēt visa veida velosipēdu izmantošanu kā alternatīvu ikdienas transporta līdzeklim.

Par Laima:

Laima ir atpazīstamākais saldumu zīmols Baltijā, kas apvieno visas Latvijas saldumu rūpniecības vēsturi vairāku gadsimtu garumā un šogad atzīmē 145 gadu jubileju. Šobrīd Laima ir vienīgais šokolādes ražotājs Baltijas valstīs, kas izvērsis eksportu vairāk nekā 37 pasaules valstīs – ASV, Kanādā, Ķīnā, Izraēlā, Lielbritānijā, Īrijā, Krievijā, Baltkrievijā, Azerbaidžānā, Kazahstānā un Turkmenistānā. Eksporta apjomi kopumā veido 15% no saražotās produkcijas.

20150915093607-72671.jpg

Par Orkla:

Orkla ir tirgus līderis plaša patēriņa produktu, kā arī mazumtirdzniecības, pārtikas, maiznīcu un konditoriju konceptuālo risinājumu piegādē Ziemeļvalstīs un Baltijas reģionā. Orkla grupai ir arī stipras tirgus pozīcijas dažādās produktu kategorijās Indijā, Čehijā un Austrijā. Uzņēmums ir galvenais piegādātājs Eiropas maizes tirgus segmentā. Orkla ir Oslo Fondu biržā (Oslo Stock Exchange) kotēta kompānija; tā bāzēta Oslo, Norvēģijā. Orkla apgrozījums 2014.gadā bija 30 miljardi NOK (3,41 miljardi EUR), grupā strādā 13 000 darbinieku. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies