LAICA ūdens filtri nodrošina lielisku ūdens garšu!

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 5. novembris 2019 10:08
202

Domājot par savu un ģimenes locekļu labsajūtu, mēs uzmanīgi izvēlamies augstākās kvalitātes ēdienu un dzērienus. Ūdens ir viens no vissvarīgākajiem elementiem mūsu veselībai. Taču ne vienmēr mums ir pieejams tīrs, kvalitatīvs un patīkams pēc garšas ūdens.

LAICA ir Itālijas uzņēmums, kas jau 20 gadus piedāvā dažādas ūdens filtrēšanas sistēmas, kuru radīšanā ir apvienots elegants dizains un jaunākās tehnoloģijas, nodrošinot augstāko kavlitāti, drošību un izcilu garšu.

LAICA ūdens filtri, izmantojot jaunākās tehnoloģijas, uzlabo dzeramā ūdens garšu un kvalitāti ērtā un ģimenes budžetam draudzīgā veidā. Jums vairs nenāksies pirkt dzeramo ūdeni pudelēs, lai remdētu slāpes. Pagatavojot tēju, kafiju, citus dzērienus vai ēdienus, izmantojiet filtrētu ūdeni un jūs sajutīsiet garšas atšķirību.

20191105100412-72796.jpg

LAICA filtrētais ūdens atbilst visaugstākajām kvalitātes un drošības prasībām. Filtrēšanas sistēmas ļauj uzlabot ūdens garšu, attīrot to no dažādiem nevēlamiem piejaukumiem. LAICA ūdens filtru krūzēs tiek izmantoti ekskluzīva Bi-flux® patentētā filtrēšanas sistēma, kura attīra ūdeni no hlora un dažādu smago metālu klātbūtnes. Pateicoties šai filtrēšanas sistēmai, ūdenim mazinās cietības pakāpe, taču ūdenī tiek saglabāti organismam nepieciešamie minerālsāļi. Kārtridži spēj nodrošināt nevainojamu filtrēšanu līdz pat 150 litriem ūdens (aptuvens patēriņš 1 mēneša laikā).

20191105100524-68957.jpg

LAICA ūdens filtrēšanas krūzes ir veidotas, pievēršot īpašu uzmanību dizainam, lai tās lieliski izskatītos uz jebkura galda. Parocīgais dizains ļauj ūdens filtrēšanas krūzi uzglabāt ledusskapja durvju nodalījumā.

Izbaudiet nevainojami tīru dzeramo ūdeni ar LAICA ūdens filtru krūzēm. Tas ir tik vienkārši – ielejiet krūzē ūdeni, pagaidiet dažas minūtes un droši lietojiet uzturā. Indikators paziņos, kad būs pienācis laiks nomainīt filtra kārtridžu.

Lietojot ūdens filtrēšanas sistēmu, jūs ne tikai parūpēsieties par savu labsajūtu un veselību, bet arī saudzēsiet dabu. Uzņēmumam rūp ietekme uz apkārtējo vidi, tāpēc produkcija tiek ražota no videi un organismam nekaitīgiem materiāliem, kā arī iepakojumam tiek izmantoti atkārtoti pārstrādāti materiāli. 

20191105100632-65757.jpg

 

No 5. līdz 18. novembrim LAICA ūdens filtrus iespējams iegādāties RIMI veikalos ar 30% atlaidi.

Vairāk informācijas: www.laica.com

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā