Lai tievētu vajadzīga motivācija

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 11. augusts 2014 00:00
2354

Konsultē Sieviešu Kluba eksperts Andis Brēmanis, dietalogs.

 

Kur to atrast? Un kā saņemties, lai uzsāktu tievēšanu, kuras galamērķis ir mīnus 5, 10 un varbūt pat 20 kilogrami?


Motivācijas atrašana ir viens no grūtākajiem pārbaudījumiem ceļā uz liekā svara nomešanu. Kāpēc? Jo slimība – liekais svars – nav sāpīga. Pie tās ar laiku var pierast. Tiesa, rodas diskomforts, jo ir jāpērk lielāks apģērbs, kuru veikalos nemaz tik ātri nevar atrast, jo nevar uzskriet līdz piektajam stāvam bez apstāšanās, jo grūtāk pieliekties, lai aizsietu kurpes... Bet cilvēks pie visa var pierast. Viņš pat savā ikdienā ievieš kurpju iešļūcamo metodi, lai nav jāliecas un jāmokās.

 

Ir jāsaprot, uztura maiņa nav vienas dienas pasākums. Samazināt svaru ir ļoti jāvēlas. Ja šo vēlmi sevī jūti pietiekami stipri, zini – pirmais solis ir jau veikts. Bet, ja liekais svars ir diezgan liels, vislabāk tomēr meklēt palīdzību pie speciālistiem – diētas ārsta vai psihologa. Viņi palīdzēs kritiskajos brīžos, kad veselīgam dzīvesveidam būsi atmetusi ar roku. Kā arī ieteiks labākos paņēmienus, kas tev palīdzēs izķepuroties no šī diskomforta.

 

Pašmotivācijai, protams, var derēt arī viena izmēra mazāks apģērbs, kurā ļoti vēlies ielīst. Tomēr, šāds paņēmiens derēs tikai tad, ja tev ir salīdzinoši maz lieko kilogramu. Jo liekais svars lielāks, jo lielāka motivācija sevī arī jāatrod.

 

Skaidrs, ka kādreiz var atkal sagribēties tie ceptie garšīgie kartupeļi, makdonalda pārtika, kūkas, bulkas un citi kalorijām bagātie ēdieni. Bet ar jaunā un veselīgā dzīvesveida ieviešanu savā ikdienā jāiemācās neveselīgos ēdienus atstāt tikai svētku dienām. Ikdienai derēs tikai veselīgie!

 

Sieviešu Kluba diskusijai:

Kur tu parasti atrodi motivāciju, lai turpinātu tievēt? Esi kādreiz meklējusi profesionāļa palīdzību?

 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
puppode 3. jūlijs 2018 14:57

Notievēšanas tabletes - http://track.thermacuts.com/product/ThermaCuts/?uid=2484&sid=821&pid=115&bid=advandec Es vienmēr biju cietusi no aptaukošanas. Pēc šķiršanām es nolēmu diametrāli izmainīt savu dzīvi. Fitness un Thermacuts. Tā bija mana recepte efektīvai svara zaudēšanai.

Nikte 11. augusts 2014 19:30

Foto jau par traku :X