Konsultācija pie Dr.Inta Ūdra par vēnu veselību

smukaa
smukaa 1. aprīlis 2012 11:04
1563

   Kad tiku izvirzīta kā viena no superfinālistēm Vēnu konkursā, biju ļoti priecīga par šo iespēju.

   Jau iepriekš savā konkursa blogā rakstīju, ka esmu bijusi pie vēnu daktera, tāpēc īpaši neuztraucos, kad man piezvanīja no Veselības centra 4 un uzaicināja uz konsultāciju.

   Vienīgais stress man bija atrast Veselības centra 4 Dermatoloģijas un Ķirurģijas Klīniku Sarkandaugavā, jo tajā rajonā nebiju bijusi vismaz 6 gadus un neorientējos ielās...

  Galu galā veiksmīgi nokļuvu šajā klīnikā, kurā mani jau gaidīja laipnas reģistratores. Viena no meitenēm mani pavadīja līdz konsultāciju kabinetam, kur satiku vēl vienu superfinālisti.

  Mēs jauki parunājām kamēr mani iesauca kabinetā.

   Diemžēl es slikti atceros cilvēku vārdus (viņai ir 3 meitiņas - peciņas ) , bet es turu par viņu īkšķus, lai viņa ir viena no laimīgajām, kurai operēs vēnas!

  Un tagad atgriezīsimies pie manas konsultācijas...

   Konsultācijas laikā māsiņa aizpildīja manu pacientes karti. Dr.Ūdris izjautāja par sūdzībām, vai lietoju hormonpreparātus, vai ir bijušas dzemdības utml. Tad māsiņa mani ieveda blakuskabinetā, kurā vajadzēja atkailināt kājas un uzvilkt bahilas.

  Tad man lika nostāties uz tādas kā mazas platformiņas blakus ultrasonogrāfijas aparātam. Dr.Ūdris iezieda manas kājas ar speciālu gēlu un ar ar usg sāka manu vēnu izpēti. Jāpiebilst, ka process nav ne sāpīgs, ne nepatīkams.

   Biju sabijusies, vai man nav dziļo vēnu tromboze, bet izrādījās, ka man nemaz tik traki nav kā biju domājusi. Pietiek tikai ar putu skleroterapiju un kompresijas zeķu nēsāšanu.

  Biju (un esmu ) ļoti priecīga par šo ziņu un no klīnikas burtiski izlidoju uz spārniem!

{smallpic:1}

Lasi interviju ar Dr. Intu Ūdri par jaunākajām vēnu ārstēšanas tehnoloģijām!

Nobeigumā gribu pateikt īpašu paldies Sieviešu Klubam par šo brīnišķīgo konkursu, un protams arī paldies Dr.Ūdrim ar māsiņu par jauko attieksmi!

  Pārējiem konkursantiem novēlu, lai veicās!!!

Sieviešu Kluba vēnu konkurss top sadarbībā ar Veselības centru 4. Vairāk informācijas www.edk.lv

www.flebologija.lv;

www.juglasklinika.lv

 

Veselības centrs 4
Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies