Ķermeņa sastāva izmeklēšana – ceļš uz ideālu svaru

Intensa.pro
Intensa.pro 24. novembris 2014 16:50
2544

Ikvienam cilvēkam kopš dzimšanas daba ir dāvājusi savu ķermeni, kuram dzīves laikā piemīt īpašība mainīties. Kādēļ cilvēka organismā uzkrājas liekie kilogrami? Lieko tauku dēļ? Šķidruma rezultātā, kas nezināmu iemeslu dēļ negrib atstāt organismu? Dēļ sliktās vielmaiņas? Uz šiem daudzajiem jautājumiem palīdzēs atbildēt bioimpedances analīze, raksta skaistumkopšanas servisa portāls Intensa.Pro

Kas ir BIA?

Bioimpedances mērījumu (BIA) pamatā ir audu uzņēmība attiecībā uz elektrisko lādiņu. Lieta tā, ka cilvēka ķermenis ir lielisks elektriskās strāvas vadītājs. Tiesa, tādēļ, ka visiem organisma audiem ir dažāds blīvums, organisma taukaudu un citu audu elektrovadāmība atšķiras. Piemēram, ūdens, asiņu un dobo orgānu saturs praktiski neaiztur strāvas plūsmu, bet taukaudi tai pretojas.

Pateicoties BIA, var pietiekami precīzi izmērīt visu veidu audus konkrētā cilvēka organismā. Šāda metode ideāli piemērota veselīga dzīvesveida priekritējiem, sekot savam svaram un iegūt skaistu augumu. BIA sevišķi populāra ir daudzās Eiropas klīnikās un bieži izmanto sporta ārstu un dietologu darbā.

Kādēļ vajadzīga bioimpedances analīze?

Ķermeņa sastāva izmeklēšanu nepieciešams veikt tādēļ, lai atcerētos, kādā konkrētā laikā notievēšanas procesā, cilvēks ir uzņēmis vai zaudējis ķermeņa tauku masu. Turklāt var uzzināt arī savus ideālos fizioloģiskos rādītājus, uz kuriem jātiecas, kā arī jānoskaidro, cik laika nepieciešams, lai atbrīvotos no liekā svara un izvēlētos pareizu nodarbību kompleksu. Programma parādīs, vai patiešām ir jāatbrīvojas no pāris kilogramiem, palīdzēs sekot svara samazināšanas procesam, aprēķinās uztura kalorijas.

Kā notiek diagnostika:

BIA procedūra ir absolūti nesāpīga, nekaitīga un aizņem ne vairāk kā 15 minūtes. 24 stundas pirms procedūras pacientam nav ieteicams lietot alkoholu, bet 2 – 3 stundas pirms tam nedrīkst neko ēst un dzert ūdeni.

Raksta turpinājumu lasiet ŠEIT

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
puppode 4. jūlijs 2018 08:24

Notievēšanas tabletes - http://track.thermacuts.com/product/ThermaCuts/?uid=2484&sid=821&pid=115&bid=advandec Es vienmēr biju cietusi no aptaukošanas. Pēc šķiršanām es nolēmu diametrāli izmainīt savu dzīvi. Fitness un Thermacuts. Tā bija mana recepte efektīvai svara zaudēšanai.