Katram vecumam savs skaistums un vērtība

nosiguldas
nosiguldas 29. oktobris 2010 12:14
755

Es noteikti neesmu no tām, kam manos 40. liekas, ka ir 20 vai pat trīsdesmit, es jūtos, labi tajā vecumā kādā esmu.

 


 

Katram vecumam ir savs skaistums un savas vērtības. Nav nemitīgas cīņas ar sevi un citiem, dzīvi ir daudz vieglāk pieņemt tādu kā tā ir, labi saprotot, ka tieši no tevis pašas ir daudz kas atkarīgs, lai to mainītu, vai sasniegtu vēl nesasniegtus mērķus. Arī šajā vecumā ir sapņi, tie noteikti ir vairāk materializēti nekā jaunība, bet viņi ir. Mainās attieksme pret dzīvi, noteiktām lietām un procesiem.

 

Es vairāk ieklausos pati sevī, lietas, ko varu izdarīt šodien neatlieku uz vēlāku laiku. Vairāk pievēršu uzmanību savam izskatam un veselībai, jo mani nav jāpārliecina par to, ka es būšu vajadzīga tikai tad, ja būšu vesela. Izbaudu katru jaunu dienu, jo tās vērtību tu saproti tikai tad, kad saskaries ar lietām, kuras tu nevari iespaidot.

 

Mīlestība- tā noteikti ir daudz dziļāka un krāsaināka nekā 20. gados. Es zinu kādas vērtības otrā cilvēkā vēlos redzēt, protu redzēt ne tikai savas velmes, bet arī viņa, mēs cienam viens otru. Zinu, ka nav jēgas strīdēties par sīkumiem, jo tie visvairāk bojā attiecības. Esmu iemācījusies būt pacietīga. Tagad noteikti varu teikt, ka mīlu ar visu sirdi un dvēseli, bez rozā brillēm, jo apzinos gan savas, gan viņa sliktās īpašības. Mēs abi esam iemācījušies ar tām sadzīvot.

 

Dzīves jēga ir mani bērni un viņu labklājība. Tagad, kad piedzima Kate, bieži nožēloju, ka ir lietas ko neatceros no abu pārējo bērnu bērnības. Tās izjūtas attieksme, mīlestība, kas ir tagad ir savādāka, daudz dziļāka. Ja kāds zin, kā ir mīlēt tā, ka par to iedomājoties sirds sažņaudzās līdz sāpēm, tad tas ir īstais raksturojums. Mīlestība nāk kautkur dziļi no iekšas.

 

Ja man būtu jāraksturo savs vecums krāsās es tam piešķirtu visas varavīksnes krāsas, tikai tās nebūtu tik kliedzoši spilgtas, bet gan mierīgas un piesātinātas krāsas, kas vienlaicīgi silda un priecē.

 

Kā Tu jūties pēc 30...? Raksti blogu un laimē Vitamax vitamīnus!

1

Atbalsta Visamsievietem.lv

 

2

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
laaciite 1. novembris 2010 13:54

Kāda parasta sieviete?
Būs jāķeras pie audzināšanas?
Bučas:).

nosiguldas 1. novembris 2010 10:31

Bildē patiesi neesmu es, bet paldies Sandijai, ja izlasot manis rakstīto, viņai gribējās rakstam pievienot tieši šo attēlu. Kas attiecas uz sievieti, tad noteikti esmu parasta latviešu sieviete, man dzīvē ir nācies daudz mācīties, žēl gan ka no savām kļūdām ne no citu.

31. oktobris 2010 14:48

bilde gan nav mana..............

laaciite 29. oktobris 2010 23:05

Super raksts, prieks lasīt kam pāri 40 (piem. man) un paties prieks par Tevi.
Man reti, bet gadās aizdomāties pat sīku kašķu dēļ - Dievs, dod man gudrību lai varētu izprast vīrieti. Mīlestību, lai varētu piedot. Tikai nedod spēku, tad vienkārši to kretīnu nosistu! :)

29. oktobris 2010 20:36

kā tada amerikāņu sievete!

DADZABITE 29. oktobris 2010 19:43

Ja taja bilde esi tu ... tad tu esi smuka :)