Katram SAVS ārsts!

Autors: pece, 2010. gada 19. oktobris, 07:06:47
Katram SAVS ārsts!

Cik dažādi ir cilvēki, tik pat dažādi ir ārsti, tāpēc vissvarīgāk ir atrast savu ārstu. Tas nav vienkārši, vēl jo vairāk, paturot prātā, ka ideālu nav, katram ārstam, tāpat kā ikvienam ir un būs savas „blusas”.

  

Savā laikā biju atradusi sev piemērotu ginekoloģi, bet diemžēl viņa gāja bojā no kāda narkomāna rokas. Nācās meklēt citu. Nomainīju pārīti, līdz atradu savu ginekoloģi Zani Krastiņu. Ar ko viņa ir īpaša – ar to, ka māk uzklausīt un sadzirdēt, iedziļinās problēmās, meklē risinājumu un nebaidās atzīties, ka sekmīgam risinājumam vajag konsultāciju pie kolēģiem vai citiem speciālistiem. Var jau būt, ka kādam pacientam šķiet, ja jau ārsts uz līdzenas vietas nevar piedāvāt risinājumu, tad steidzami jāmeklē cits ārsts, kurš to spēj, tomēr manās acīs daktere izpelnījās par šo atzīšanos cieņu un uzticību.

 

 

Pateicoties viņas un endokrinoloģei Ilzei Konrādei es tiku pie sava jaunākā mazuļa! Tas nebija viegli un nenāca ātri, bet rezultāts ir! Endokrinoloģe nav tiem uķi- uķi dakteriem, bet labprāt atbild uz jautājumiem un palīdz kliedēt šaubu ēnas, kas man ir svarīgi, jo man vajag izprast lietu kārtību un atrast pamatojums visam ko daru un ko lietoju. Pārāk daudz nesekmīgu eksperimentu līdz tam biju uz sevi izveikusi. Un rezultāti neizpaliek!

 

 

Novēlu ikkatram atrast SAVU ārstu!

 

Kāds ir Tavs ārsts, kuram uzticies? Iesūti blogu un laimē Vitamax vitamīnus!

3