Katram SAVS ārsts!

pece
pece 19. oktobris 2010 07:06
767

Cik dažādi ir cilvēki, tik pat dažādi ir ārsti, tāpēc vissvarīgāk ir atrast savu ārstu. Tas nav vienkārši, vēl jo vairāk, paturot prātā, ka ideālu nav, katram ārstam, tāpat kā ikvienam ir un būs savas „blusas”.

  

Savā laikā biju atradusi sev piemērotu ginekoloģi, bet diemžēl viņa gāja bojā no kāda narkomāna rokas. Nācās meklēt citu. Nomainīju pārīti, līdz atradu savu ginekoloģi Zani Krastiņu. Ar ko viņa ir īpaša – ar to, ka māk uzklausīt un sadzirdēt, iedziļinās problēmās, meklē risinājumu un nebaidās atzīties, ka sekmīgam risinājumam vajag konsultāciju pie kolēģiem vai citiem speciālistiem. Var jau būt, ka kādam pacientam šķiet, ja jau ārsts uz līdzenas vietas nevar piedāvāt risinājumu, tad steidzami jāmeklē cits ārsts, kurš to spēj, tomēr manās acīs daktere izpelnījās par šo atzīšanos cieņu un uzticību.

 

 

Pateicoties viņas un endokrinoloģei Ilzei Konrādei es tiku pie sava jaunākā mazuļa! Tas nebija viegli un nenāca ātri, bet rezultāts ir! Endokrinoloģe nav tiem uķi- uķi dakteriem, bet labprāt atbild uz jautājumiem un palīdz kliedēt šaubu ēnas, kas man ir svarīgi, jo man vajag izprast lietu kārtību un atrast pamatojums visam ko daru un ko lietoju. Pārāk daudz nesekmīgu eksperimentu līdz tam biju uz sevi izveikusi. Un rezultāti neizpaliek!

 

 

Novēlu ikkatram atrast SAVU ārstu!

 

Kāds ir Tavs ārsts, kuram uzticies? Iesūti blogu un laimē Vitamax vitamīnus!

3

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
pece 19. oktobris 2010 12:26

Es ar savām problēmām gāju pie Ilzes Konrādes, bet vai viņa strādā arī ar vairogdziedzera lietām es nemāku teikt. Bet spriežot pēc šajā saitā minētās informācijas http://www.vairogdziedzeris.lv/index.php?page=kontakti tas būtu arī viņas lauciņš. Viņa ir salīdzinoši jauna, ik gadu stažējas ārzemēs un progresīva. Vienīgi neauklējas, ja izskaidro, izstāsta, vienojas par ārstēšanas shēmu, tad jāpilda. Bet atbild izsmeļoši uz jautājumiem.

jana 19. oktobris 2010 12:19

pece
Es šobrīd meklēju labu endokrinologu! Vai vari ko ieteikt?
Man ir sava ginekoloģe-endokrinoloģe dr. Barkāne. Ļoti laba daktere, lai arī nemaksā lēti. Taču vairogdziedzera jomā viņa "nedarbojas" :)