Kāpēc izvēlēties zilo

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2019. gada 25. novembris, 22:02:51
Kāpēc izvēlēties zilo

“Dienas gaisma uztur cilvēka bioloģisko pulksteni. Dabīgā zilā gaisma palīdz pielāgoties diennakts ritmam, dabiskajiem miega un nomoda cikliem, kā arī, uzlabo atmiņu un garastāvokli” – stāsta Ieva Beilina, Smart Vision izpilddirektore

Smart Vision – optikas veikals, kas apvieno klasisko recepšu briļļu iegādi ar modernu pieeju – brilles ir iespējams pielaikot un iegādāties tiešsaistē. Smart Vision izprot dinamiskā dzīves veida prasības un spēj tās apmierināt skaistā veidā – piedāvajot eksluzīvu briļļu ietvaru kolekcijas plašā klāstā, piemērotas jebkurai personalitātei.

Mūsdienu digitālajā, emocijām un tehnoloģijām piesātinātajā gadsimtā ir sastopama ne vien dabīgā, bet arī mākslīgā zilā gaisma. Tā ir gaismas spektra vienīgā redzamā krāsa, ko ne vien redzam, bet arī sajūtam, jo tās stari iekļūst dziļāk par tīkleni. Tad nu nogurumam, parastajam, pievienojas arī acu nogurums, sausums, apsārtums un nereti arī galvas sāpes, kas veido – acu digitālo spriedzi.

Tās avoti ir:

·       mākslīgais apgaismojums;

·       dators;

·       televizors;

·       mobilais telefons.

“Zilie gaismas stari iziet cauri visiem acs medijiem, līdz sasniedz tīkleni, kā rezultātā rodas oksidatīvais stress. Zilā gaisma spēj veicināt dažādu nopietnu redzes problēmu rašanos”

 – turpina Ieva Beilina.

Dinamisks un piesātināts, taču pretimnākošs gadsimts. Gandrīz katrai problēmai ir risinājums un gandrīz katram no risinājumiem var izvēlēties tā pievilcīgāko formu. Piemēram, brilles ar zilās gaismas filtru.

“Zilās gaismas negatīvo ietekmi mazina briļļu lēcas ar zilās gaismas filtru” – Ieva Beilina

Tās:

·       aizsargā no ekrānu kaitīgās ietekmes;

·       ir pieejamas dažādos ietvaros;

·       var nēsāt arī ikdienā;

·       nebojā, tikai aizsargā redzi;

·       noņem acu spriedzi.

Ilgstoši veroties eletronikas ekrānos, mēs piespiežam savas acis atrasties tām nedabīgā stāvoklī. Tas ir neizbēgami, to pieprasa dzīves ritms, bet nevajadzētu ar to samierināties kā daļu no tehnoloģiju gadsimta. Tāpat kā esam iemācījušās palutināt savu nogurušo ķermeni ar siltu vannu, iemācīsimies arī saudzēt un mīlēt savas acis. Brīžiem šķiet, ka pat atpūtas plānošana ir kārtējais darba uzdevums, bet zilās gaismas lēcas pasargā acis nemanāmi. Vienkārši – atnākot mājās un ieritinoties pledā, Jūs saprotat, ka šodien vairs nesāp galva un acīs nav noguruma sajūtas. Kamēr skrējāt ikdienas maratonu, Jūsu acis tika pasargātas. Smart Vision nopietno briļļu iegādes procesu ir padarījis aizraujošu:

·       Brilles var pasūtīt tiešsaistē ietaupot laiku un naudu, atrodoties jebkurā vietā;

·       Brilles var pielaikot mājās, www.smartvision.lv ar 3D tehnoloģijas palīdzību;

·       “Home Try On” sniedz iespēju pasūtīt briļļu ietvarus uz mājām, lai 7 dienu laikā saprastu vai tie ir Jums vispiemērotākie;

·       Pasūtot briļļu ietvarus, Jūs saņemat tos 2-4 dienu laikā;

·       Saprotot, ka konkrētie briļļu ietvari tomēr nav vispiemērotākie, Jums ir iespēja atgriezt tos 30 dienu laikā, nepaskaidrojot iemeslu, vai arī pārtaisīt;

·       Vislabākās cenas vislabākajiem ietvariem un lēcām;

·       Londona, Itālija, no klasikas līdz modernam šikam – Smart Vision ekskluzīvajās briļļu ietvaru kolekcijās ir tas viss!

·       Tā šarmanti zilā lēcu nokrāsa...mmm...piešķir īpašu mirdzumu Jūsu skatienam!

Komfortabla aizsardzība – skaisti, ērti un moderni! Jūsu acis to ir pelnījušas!

www.smartvision.lv