Kā uzlabot sportisko formu? Sieviešu Klubam ir savs treneris!

16. marts 2010 00:00
1335

Pirms sākšu rakstīt par lietām, kas noteikti jāzina pirms sākt ceļu uz mērķu sasniegšanu veselība- ķermeņa un pašsajūtas zina, nedaudz par mani.


  {smallpic:4}
Mani sauc Valdis un jau otro gadu trenēju jaunos basketbolistus Holandē. Man ir licence basketbola un fiziskas sagatavotības trenēšanā un šobrīd trenēju augstākas klases Holandē u20 meiteņu komandu. Nākošnedēļ, 21. martā, būšu galvenais treneris u20 meiteņu Holandes zvaigžņu spēlē un šobrīd mana komanda cīnās par iekļūšanu FINAL 4, Holandes jaunatnes līgā.


 
Sāku ar programmu sastādīšanu savām meitenēm Holandē- kā sasniegt optimālo ķermeņa formu mājas apstākļos. Un pēcāk- kā sasniegt numur 1 visā valstī, pielietojot svaru zālē iegūto spēku un enerģiju. (šeit mēs nerunājam par masīviem bicepsiem, milzīgām kājām- mēs runājam par ķermeņa uzbūvi, kas ir radīta Tev un tādu, kas enerģijas ziņā ir vispiemērotākais Tev. Sasniegumi turpina pārsteigt!)
  {smallpic:1}

{smallpic:2}

Kas mani nedaudz šokēja, kad sāku savu darbu trenera amatā, bija tas, ka meitenes uzturēja savu fizisko formu tikai nākot uz treniņiem 3-4x nedēļā un pārējā laikā neko citu nedarīja. Cik noskaidroju- iemesli bija- slinkums un nezināšana par to- ko un kā darīt. Tādā veidā, sezonas sakumā bijām tabulas apakšējā daļā- gandrīz pēdējā vietā... Šobrīd no tabulas apakšgala cīnāmies līdzīgi ar numur 1.-2. visā valstī.
  {smallpic:3}

Pats galvenais, kas meiteņu prātos bija jānomaina, bija doma, ka progress ķermenī un enerģija mājas apstākļos ir neiespējams. Kā pierādījās gada laikā- tās ir muļķības. Mājas apstākļos var sasniegt optimālo formu un turpmāk rakstīšu par to, kā to sasniegt.
  {smallpic:5}

Katru pirmdienu, trešdienu un piektdienu publicēšu rakstus, kā uzlabot sportisko formu, veselību un iegūt tādu enerģiju ķermenī, kā vel nekad.
 

Līdz trešdienai,
 
Treneris Valdis

 

 

Vai Tu ar sportu esi uz "Tu" vai uz "Jūs"?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
17. marts 2010 12:26

Wij willen een vertaling naar het Nederlands of Engels Valdis! ;)

dincis 16. marts 2010 23:44

Ar nepacietību gaidīšu rakstus!!!

happy2012 16. marts 2010 15:46

es labprāt lasīšu Valda rakstus...intresē:)

paasma 16. marts 2010 12:15

Super!!! Būs lielāks stimuls kaut ko man darīt ar savu fizisko formu. Iesākot lasīt rakstu, iedomājos, ka SK taisa savu basketbola komandu :D Bet nē! Izrādās mums būs iespēja pašām darboties mājās. Kādreiz es diezgan daudz sportoju. Spēlēju tieši basketbolu skolas laikos. To sāku spēlēt 3. klasē līdz 12. Un vēl pēc tam patrenējos dažus gadus. Bet ar katru gadu paliku pasīvāka. Sportoju tikai darba vietas sporta spēlēs. Gribētos astākt sportošanu, bet dzīvē ir arī no šā tā jāatsakās vismaz uz kādu laiciņu

sandija 16. marts 2010 11:59

Bet Valdis tiešām ir foršs. Viņš ir apbrīnojams treneris un izdarījis ar tām holandietēm brīnumus! Nu lūk, kādi latvieši dzīvo Holandē!

sandija 16. marts 2010 11:58

Man atkal vajag kādu, kas mani izdzen no rīta un iemet baseinā!

emmucis 16. marts 2010 11:56

Gribu Personīgo Treneri! Valdi, glāb!
Man uzbrūk dīvāns un šokolādes kruasāni!

kristined 16. marts 2010 11:40

Žēl, ka dzīvo tik tālu! Varētu aicināt uz nodarbībām !

sandija 16. marts 2010 11:39

Super super super! Zinu Valdi un viņš tiešām ir ļoti foršs treneris!