Kā tikt galā ar galvas sāpēm BEZ tabletēm

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2014. gada 5. jūnijs, 00:00:00
Kā tikt galā ar galvas sāpēm BEZ tabletēm

Galvassāpju cēloņi ir dažādi, un arī pašas sāpes var būt dažādas ,citreiz spiedīgas,citreiz durošas vai kā savādāk. Lūk, daži veidi kā atbrīvoties no galvassāpēm nelietojot tabletes.  Izmēģini un atrodi savu ideālo metodi…

Kafija – iespējams galvas sāpēs ir zema asinsspiediena vai enerģijas trūkuma dēļ. Tasīte stipras melnās kafijas var palīdzēt uzmundrināt organismu.

Sekss – Jau sen zināms, ka orgasms ir vislabākās zāles, jo tā laikā izdalās laimes hormoni, kuri darbojas kā pretsāpju līdzeklis. Vienīgi, ja patiešām ļoti sāp galva noskaņoties gultas priekiem var būt nedaudz problemātiski, bet ja tas izdodas, tad noteikti sāpes pāries.

Ēdiens – Ja sāk sāpēt galva, padomā kad pēdējo reizi ēdi. Ilgstoši neēdot ne tikai zūd enerģija, bet arī krītas cukura līmenis, tādēļ arī ,bieži vien, esot badā sāp galva un uzkodas var palīdzēt.

Ūdens –  Ir pierādīts, ka pat neliela dehidrācija var izraisīt pamatīgas galvas sāpēs, pirms dzer tabletes, pamēģini izdzert lielu glāzi ūdens un iespējams tas vien jau palīdzēs.

Nomierinies – stresa rezultātā, bieži vien, galva sāp ne pa jokam, ir jācenšas nomierināties, jādzer melnā tēja, jo tā spējot stabilizēt nervu sistēmu. Ja uztraucaties, tā ka ne tikai sāp galva, bet ir arī slikta dūša, noteikti palīdzēs ingvers vai ingvera tēja.

Atpūtini acis – ilgstoši sēžot pie datora vai skatoties telefona ekrānos, acis un smadzenes nogurst, un kā protests un organisma lūgums pēc atpūtas ir galvas sāpes.

Vingro – Bieži vien galva sāp tad ja ir kādas veselības problēmas saistībā ar muguru vai kakla skriemeļiem. Tad jādodas pie fizioterapeita, lai iemācītos vingrinājumus, kuri palīdzēs gadījumos, ja sāk sāpēt galva.  

 

Kādas ir tavas metodes cīņā ar galvassāpēm?