Kā smaids var ietekmēt Tavu pašsajūtu?

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 15. jūnijs 2015 15:46
1898

Nevienam nav noslēpums, ka patiess un sirsnīgs smaids var palīdzēt risināt visdažādākās dzīves situācijas. Ne velti mēdz teikt, ka smaids ir panākumu atslēga. Tas iedrošina gan pašu smaidītāju, gan apkārtējos, sniedzot signālu, ka esi pozitīvi noskaņota, atvērta komunikācijai un visdažādākajām idejām. Tāpat smaids var daudz ko par mums pastāstīt, piemēram, norādīt uz dažādām mūsu rakstura īpašībām – cik drošas, pārliecinātas un atvērtas esam. Turklāt smaidošs cilvēks apkārtējiem šķiet pievilcīgāks un atbalstošāks, tādējādi piesaistot apkārtējo cilvēku uzmanību, daudz ātrāk iekarojot viņu draudzīgumu un uzticību.

Smaidam un smiekliem ir liela ietekme uz mūsu veselību, jo tam ir būtiska nozīme mūsu emocionālā stāvokļa veidošanā. Smaids palīdz samazināt stresa līmeni, nedrošības un baiļu sajūtu. Tāpat smaidam ir pozitīva ietekme uz elpošanas sistēmu un imūnsistēmu. To ir svarīgi atcerēties ikdienā, lai stresa un steigas jūklī neaizmirstu atrast brīdi arī smaidam.

Diemžēl reizēm mēs mēdzam slēpt savu smaidu, gadījumos, ja neesam drošas par tā skaistumu un zobu veselību. Arī pētījumi apliecina, ka situācija Latvijā nav pārāk iepriecinoša, proti, 1/3 Latvijas iedzīvotāju dodas pie zobārsta tikai tad, kad veselības problēmas jau ir saasinājušās, aizmirstot par profilaksi. Tomēr, lai iegūtu veselīgu, skaistu un žilbinoši baltu smaidu, ir svarīgi rūpēties par savu zobu veselību katru dienu. Turklāt, mēs bieži mēdzam būt nepacietīgas, īpaši vasarā, kad gribam izbaudīt tās sniegtās iespējas, – mums ir vajadzīgs ātrs un efektīvs, taču vienlaikus arī drošs un kopjošs līdzeklis, kas sniegs mums vēlamo rezultātu.

20150615154517-55347.jpg

Rēķinoties ar mūsdienu ātro dzīves ritmu, Colgate ir izstrādājis jaunu produktu līniju, kas palīdzēs ātri sasniegt vēlamo rezultātu un iegūt baltu, žilbinošu smaidu, lai varētu bezrūpīgi baudīt vasaru.

Colgate Max White One produktu līnija ļauj iegūt par vienu toni baltākus zobus jau vienas nedēļas laikā. Šī jaunā zobu pasta satur zobu baltināšanas paātrinātājus, kas ļauj tai droši noņemt pigmentēto aplikumu un novērst zobakmens veidošanos. Ilgstoša lietošana palīdzēs saglabāt baltākus zobus ilgāk.

Colgate Max White One produktu līnija piedāvā trīs dažādas baltinošās zobu pastas, sniedzot iespēju izvēlēties katra vajadzībām un vēlmēm piemērotāko:

  • Colgate MaxWhite One Active ar baltināšanu paātrinošajiem mikrokristāliem, satur komponentus, identiskus tiem, ko izmanto zobārsti. Tās formula, kas spēcīgi iedarbojas uz pigmentu un veic zobakmens profilaksi, palīdz iegūt par vienu toni baltākus zobus vienā nedēļā.
  • Pilnīgākai baltināšanai izmēģiniet Max White One Luminous. Tās SmartFoam sistēma veido putas, lai rūpīgi iztīrītu visu mutes dobumu, pat zobu starpas un grūti aizsniedzamas vietas. Turklāt tā satur baltinošās vielas, kas efektīvi baltina zobus no visām pusēm!
  • Jaunā Colgate Max White One Optic apvieno klīniski pierādītus optiskos zobu baltinātājus, kas atstaro gaismu, un unikālas tīrošās daļiņas, kas droši notīra pigmentēto aplikumu, acumirklī padarot jūsu zobus gludus, tīrus un redzami baltākus.*

*Īslaicīgs efekts. Ilgstoša lietošana nodrošinās progresējošu baltinošo iedarbību un palīdzēs ilgāk saglabāt baltākus zobus.

20150615154602-64172.jpg

Apvienojot pareizu un regulāru zobu kopšanu, piemērotu zobu kopšanas līdzekļu izvēli un pozitīvu noskaņojumu, drīz vien būsiet pārsteigtas par to, kādus rezultātus varat sasniegt un kādas pozitīvas pārmaiņas var sniegt smaids!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies