Kā efektīvi pavairot savu seksualitāti?:)

gucci123
gucci123 1. aprīlis 2012 08:00
860

Manuprāt, cilvēku patiesu seksuāli pievilcīgu dara ne tikai viņa āriene, bet tāds neredzamais iekšējais starojums jeb citiem vārdiem - harizma:)

Esmu redzējusi daudz cilvēku, kurus varētu nosaukt par seksuāli pievilcīgiem, taču tas ir pirmais iespaids. Kad sāc runāt, ir gadījies stipri vilties, un seksualitāte pagaist kā nebijusi... Un tas nozīmē, ka cilvēks par 99% pievērš uzmanību savam ārējam izskatam, bet starojumu pazaudē.

{pic:1}

Tāpēc es uzskatu, ka ir jākop sevi ne tikai ārīgi, bet jāvairo sava harizma, t.sk., seksuālā enerģija. Jo arī neizgulējusies jaunā māmiņa var būt seksuāla, ja viņai acīs ir šis netveramais mirdzums:)

Mani seksualitātes pavairošanas knifiņi der jaunām māmiņām, kurām ikdienā nav laika uz ilgām skaistumkopšanas procedūrām.

Pirmkārt, katru dienu ir jāmēģina pēc iespējas ilgāk un kvalitatīvāk izgulēties.

Otrkārt, jācenšas atlicināt vismaz 20 minūtes (vēlams ne tikai no rīta, bet arī vakarā) sevis sakopšanai (zobu tīrīšana, apmazgāšanās u.c. procedūras). Tā kā lielākoties ar mazo esmu viena mājās, tad radinu viņu pie domas, ka ne tikai viņš mazgājas un ēd, bet arī māmiņa to dara:)

Treškārt, regulāri jāēd, vēlams vismaz 5 reizes dienā nelielās porcijās. Tas ir minimums, lai cilvēks fiziski katru dienu justos komfortabli.

Tagad man garīgo pusi - vēlams vismaz 30 minūtes katru dienu veltīt tikai sev (varbūt skan egoistiski, taču mums katrai ir vajadzīgs laiks tikai un vienīgi sev, arī tad, ja mājās ir mazs bērniņš), un šai laikā var apēst šokolādi vai izdzert kafiju, vai apskatīties e-pastā vai SK mājas lapā... Būtībā vēlams darīt tai laikā vienīgi to, kas tieši mums sagādā vislielāko prieku. Tādējādi mēs dzīvosim harmonijā ar sevi, nevis ar domām, nu jā, tūlīt mazajam dupsis jāmazgā, ēst jātaisa utt. Es šai laikā mācos atslēgties no ikdienas, un tas laikam arī sanāk:)

Otrs būtisks aspekts - attiecības ar tuviniekiem, ne tikai vīru, draugu, bet arī vecākiem, māsām/brāļiem u.c. Vēlams ikdienā kopt šīs attiecības, jo no tā iegūstam ne tikai mēs, bet arī citi un šo cilvēku acīs mēs vienmēr būsim tās labākās:) Zinu, ka reizēm ir tik grūti, taču viens mīļš vārds ir zelta vērts, tāpēc nežēlojiet labus vārdus saviem partneriem (jo arī tā var vairot savu seksualitāti).

Lūk, mani padomi seksualitātes vairošanai:) Varbūt skan pārāk izpušķoti, taču vismaz man tas strādā un tāpēc esmu laimīga, ja varu justies ne tikai laba meita, māte, bet arī seksuāla draudzene savam mīļotajam.

Gucci123

Pastāsti arī Tu, kā vairo savu sievišķību un seksualitāti un laimē "Floragyn" intīmās ziepītes!

Lai iesūtītu blogu, spied šeit!

Konkursa norises laiks

Savu stāstu Sieviešu Klubam vari iesūtīt no 31.marta līdz 1.arīlim (ieskaitot), bet uzvarētāju paziņosim otrdien, 3.aprīlī.

 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
gucci123 2. aprīlis 2012 14:29

Liels paldies, tas tiešām ir lielisks kompliments;)

Cerīte 1. aprīlis 2012 19:42

Lai nu par kā,bet par Tavu seksualitāti man nav nekad bijis ne mazāko aizdomu/kā par kādu problēmu/Izskaties Tu brīnišķīgi un noteikti māki sabalansēt savu ikdienu! (F) :)

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā