Jautājums ginekologam - ir seksa pozas, kurās nevar nodarboties, ja ir spirāle?

kintijasieviesuklubslv
kintijasieviesuklubslv 7. februāris 2011 00:00
1797

 

Kā seksa laikā var just spirāli? Ir kādas pozas, kuras pēc spirāles nav ieteicamas? Un kā ar menstruālās piltuves izmantošanu? Tā netraucē spirālei?

 

 

Lūk, lasītājas jautājums:

 

"Vai taisnība, ka spirāle var traucēt mīlēties dažādās pozās un izraisīt nepatīkamas izjūtas? Vēl saka, ka dažkārt tās ūsiņas duroties? Vai tā ir? Kā arī šāds jautājums - esmu domājusi par menstruālas piltuves izmantošanu (mana izvēle sliecas par labu „Diva Cup”), vai spirāle tam netraucēs?"

 

Atbild ARS ginekoloģe Dace Matule

 


 

 

Spirālei nevajadzētu traucēt mīlēties dažādās pozās un radīt nepatīkamas sajūtas. Ja tā tomēr ir, tad vajadzētu griezties pie sava ginekologa, lai pārliecinātos, vai tā nav mainījusi savu lokalizāciju un ir savā vietā.

 

Kādreiz spirāles ūsiņas var būt atstātas par garu un durties, tad vajadzētu apmeklēt ginekologu un tās apgriezt nedaudz īsākas.

 

Spirāle netraucēs menstruālās piltuves lietošanā, ir tikai jāievēro „Diva Cup” lietošanas higiēnas principi.

 

 

Lai uzdotu savu jautājumu ginekologam, piereģistrējies Sieviešu Kluba kontracepcijas klubiņā. Lai to izdarītu, spied šeit!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies