Jaunās paaudzes tamponi mūsdienīgām sievetēm

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 2. septembris 2019 13:47
822

Tamponi – tie ir klasiski, labi zināmi un jau pierasti, mūsdienīgu sieviešu, higiēnas priekšmeti. Pirmie tamponi parādījās vairāk kā 80 gadu atpakaļ, un tagad lielākā daļa sieviešu, “kritisko dienu” laikā, nevar iedomāties savu dzīvi bez šiem intīmās higiēnas priekšmetiem. Izgatavojot tamponus, to mērķis bija atvieglot sievietes dzīvi “kritiskajās” dienās, kā arī sniegt vairāk komforta, ērtuma un brīvības.

KĀDI MĒDZ BŪT TAMPONI?

Tradicionālos tamponus, amerikāņu ķirurgs Erls Haas(Earle Haas), izgudroja 1933 gadā. Pirmie tamponi bija cilindriskas formas, nelieli rullīši, kas tikka ievietoti makstī un uzsūca izdalījumus mēnešreižu laikā.

No tamponu parādīšanās brīža, būtiskas izmaiņas tos nav skārušas: tamponu forma un izmantošanas princips ir palikuši nemainīgi jau 80 gadu garumā. Parastie tamponi tika un vēl šobrīd tiek izgatavoti no presētas vates vai kokvilnas šķiedrām pievienojot viskozi. Neskatoties uz visām pozitīvajām izmantošanas priekšrocībām, tradicionālajiem tamponiem piemīt zināmi mīnusi: tie ir pietiekami cieti, var būt sarežījumi to ievietošanā vai izņemšanā, saistīti ar diedziņa paslēpšanu vai izvilkšanu.

JAUNĀS PAAUDZES TAMPONI – BRĪVĪBA BEZ DIEDZIŅA!

FREEDOM® - jaunās paaudzes tamponi, mūsdienīgām sievietēm

Šie tamponi ir izstrādāti un izgatavoti Vācijā, to izmantošana ir ginekologu un dermatologu atzīta.

FREEDOM® tamponi ir izgatavoti no hipoalergēna medicīnas paralona un tiem nav diedziņa! 

20190902182812-69591.jpg

Mīkstais materiāls, ne tikai atvieglo tampona ievietošanu, bet arī pielāgojas sievietes anatomiskajām īpašībām. Pateicoties tam, tamponi ne tikai nodrošina maksimālu aizsardzību, bet arī pilnīgi nav sajūtami iekšpusē! 

FREEDOM® tamponu uzdevums - ļaut sievietei aizmirst par to, ka viņai ir “kritiskās” dienas un ļauj baudīt dzīvi, brīvību, komfortu, neaizdomājoties par menstruālā cikla dienu. Tamponi FREEDOM® sniedz iespēju mīlēties, sportot, peldēt baseinā un ļauj baudīt aktīvu dzīvesveidu katru dienu! 

PRIEKŠROCĪBAS TAMPONIEM BEZ DIEDZIŅA!

Bieži vien, parastie tamponi, nesniedz pietiekošu brīvību kritisko dienu laikā, un diedziņš rada neertības sajūtu. Sievietēm jāpielāgojas savam, labvēlīgo dienu, individuālajam grafikam. Ar jaunās paaudzes tamponiem, iemīļotās procedūras, kas sniedz skaistumu un labu noskaņojumu, kļūs vēl pieejamākas! Pat kritisko dienu laikā, sporta nodarbības, baseina, kosmetologa vai SPA apmeklējums, radīs prieku, nevis satraukumu vai neērtības.  

FREEDOM® tamponi nodrošina ne tikai drošu aizsardzību, bet arī sniedz iespēju mīlēties kritisko dienu laikā! Turklāt ne sieviete, ne vīrietis nesajūt tamponu mīlēšanās laikā. Līdzeklis nenovērš no procesa un netraucē dabiskajām sajūtām. Maigā FREEDOM® tampona virsma nekairinās maksts gļotātu mīlēšanās laikā.

KĀ IZVĒLĒTIES PIEMĒROTU TAMPONU?

Eksistē vairāki tamponu veidi, atšķiras pēc izmēra un uzsūcamības (mini, normal). Izvēlieties tamponus, kas ir piemēroti jūsu izdalījumu apjomam, kā arī neizmantojiet tamponus, kas uzsuc vairāk, kā Jums nepieciešams, lai nesausinātu maksts mikrofloru. 

Neaizmirstiet, ka maksimālais tampona izmantošanas laiks ir 8 stundas, taču ginekologi iesaka mainīt tamponus reizi 3-5 stundās. 

KĀ IZMANTOT JAUNĀS PAAUDZES TAMPONUS?

Zemāk pieejami ieteikumi FREEDOM®tamponu bez diedziņa ievietošanai un izņemšanai. 

Kā ievietot tamponu?

  • Nomazgājiet rokas ar ziepēm
  • Saspiediet tamponu sānos ar lielo un vidējo pirkstu
  • Pietupieties un pietuviniet tamponu makstij ar augšējo galu
  • Ar otras rokas pirkstiem papletiet kaunumlūpas un ar rādītājpirkstu “atstumieties” pret bedrīti, kas izveidojusies no tampona spārniņiem, iestumiet to dziļāk, līdz tas saskaras ar maksts kakliņu.

Kā izņemt tamponu?

  • Nomazgājiet rokas ar ziepēm
  • Pietupieties (tas samazinās attālumu līdz tamponam 2 reizes)
  • Pavelciet tamponu aiz mēlītes ar vidējo vai rādītājpirkstu

Detalizētāka informācija par tampona ievietošanu un izņemšanu pieejama instrukcijā, kas pievienota katram iepakojumam.

Vairāk informācijas var izlasītwww.freedomtampons.com 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies