Jā skaistām kājām vasarā!

hiperkeri
hiperkeri 14. maijs 2012 07:00
833

Piesaku savas kājas Urgo tulznplāksterīšu izmēģinājumiem!!!!

Viens ir skaidrs - savas kājas es mīlu un novēlu tikai labāko. Tieši tāpēc es ikdienā nēsāju ērtas zempapēžu kurpes, lai neciestu ne manas kājas, ne mugurkauls, ne gūžas kauli.

Nu jau nedēļu esmu attapusies ar pilnīgi svaigām tulznām uz abām peciņām, jo iemēģināju savas vasaras kurpes. Nu jūs jau zināt, kā tas ir - uzvilkt jaunas kurpes un iziet pastaigāties uz pusstundu... Rezultātā kājas bija apvainojušās, jo nemācēju laicīgi parūpēties.

Vienu gan izdarīju. Iekš `Dorgas` nopirku silikona spilventiņus pēdu pamatnēm (tie, kuri pēdas priekšdaļai. Ar papēdīti man viss kārtībā. Nav augsts.), kā arī silikona `lentīš` joslas kurpju siksniņā. Tās jau ir atradušas vietu sandalītēs un ir kārtīgi piesūknējušās klāt, lai man vairāk jaunu tulznu, cerams, vairāk nebūtu (lai gan tas ir maz ticams:D:D)

Ticu, ka tas ir liels atvieglojums kājām. Vismaz labāka sajūta ir, nekā bez. Es vispār visās augstpapēžu kurpēs(noslēpumus atklājam!:) ) lieku iekšā sporta kurpju zolītes, lai pēc iespējas vairāk mīkstinātu kājiņu, visu amortizācijas sistēmu un pa ielām varētu peldēt kā karaliene, nevis kliba varde... Lai nu kas, bet tas ir traģiski, ja sievietes nemāk īsti staigāt...

Nu ja. Pagājšvasar izmēģināju tobrīd jaunos Urgo zaļajā iepakojumā un tas bija tiešām perfekts atradums, kas dara uzdoto darbu un sadziedē visas tulznas, atvieglojot pārvietošanos arī dzīšanas procesā, tieši tāpēc arī piesakos šim testam, lai salīdzinātu - vai arī šis produkts ir tieši tikpat labs, kā citi šīs firmas produkti.

Būtu jau jauki, ja vispār sievietēm nebūtu tāda problēma kā tulznas..

Vienu lietu es esmu dzirdējusi,kā izvairīties-Beyonce Knowles (mana visiemīļotākā dziedātāja) vienā savā intervijā atklāja, kā viņa spēj izturēt tos daudzos koncertus ar augstiem papēžiem kājās (uhh, ne tikai koncertus....).

Viņa atklāja, ka kājas pēc visiem mēģinājumiem, protams, sāp šausmīgi,un atnākot mājās, kurpes vispār negribas vilkt kājās, bet vienu sievišķīgu noslēpumu viņa atklāja - jaunās špiļkas vajag ievalkāt ar frotē zeķēm. Jā, parastajām zeķēm. Tas novēršot augstākminētās problēmas..

Es gan vienmēr pati esmu tik gudra, bet, kad nonāku līdz jaunām kurpēm, tad visas teorijas izplēn no galvas. Tāpēc - ceru, ka varēšu testēt Urgo prettulznu plāksterīšus, lai no savām muļķīgajām kļūdām tiktu vaļā un beidzot sāktu ko labot!:D:D:D

PIESAKIES URGO TESTAM ARĪ TU! 

Ar ko īpaši ir tieši Urgo plāksteri? 

Urgo plāksteri tulznām 

Tie aizsargā kā "otra āda" – hidrokoloīdā tehnoloģija. Remdē sāpes un veicina dzīšanu. Hidrokoloīdā masa, ar ko pārklāta visa plākstera virsma, veido ādu atveidojošu, aizsargājošu gēlu, kas izolē brūci no spiediena un berzes. Plākseri ir papēdim vai pirkstiem pielāgotā formā!

URGO Cor  plāksteri - piemēroti varžacu ārstēšanai

Ārstējošie plāksteri URGO cor piemēroti, lai atbrīvotos no atmirušās ādas sabiezējumiem uz pēdām, kāju pirkstiem.

 - salicilskābe mīkstina varžacs cieto ādu

 - apaļais spilventiņš aizsargā veselo ādu no salicilskābes iedarbības sastāvs:  polipropilēna pamats, salicilskābe, akrila līmveida masa. 

Gaidām tavu pieteikumu testam! 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā