Ja reiz visi bučojas, tad mēs ar'

kalliope
kalliope 6. septembris 2011 00:00
796

Ja tā pavisam īsi - bučoties mums patīk :) Es vispār esmu tāds mīļumrūķis, kam patīk bužināties un tapt bužinātam, tāpēc pieskārienus un bučas netaupu - vienmēr apmaināmies ar pamošanās un gulētiešanas bučām.

 

 

 

Tad vēl obligātas ir vīra uz darbu pavadīšanas un mājās sagaidīšanas bučas un, protams, vēl kad nu cik sanāk - pa vakariem vai brīvdienās arī pa dienu.

 

 

Arī skūpstīties mums patīk. Un man patīk, ka vēl joprojām taureņi ik pa laikam mēdz sakņudināties pakrūtē, lai arī kopā esam nu jau 5 gadus.

 

 

Kopš esam trīs, mums ir arī īpašā - trīsbuča :) Kad būsim četri (vai pieci, vai seši) tad gan būs jādomā par kādu alternatīvu - riņķabuča varbūt?

 

 

p.s. bildīte no  http://rokstaars.blogspot.com/2010/10/kiss-rain.html

 

 

 

ARĪ TU VĒLIES KĻŪT PAR VIENU NO PĀRIEM, KAS PIEDALĀS PROJEKTĀ "KURŠ LISTERINE MUTES SKALOJAMAIS LĪDZEKLIS VISLABĀK GARŠO SKŪPSTĪŠANĀS LAIKĀ?" PIESAKIES KONKURSAM. VAIRĀK PAR TO LASI ŠEIT>>

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies