Īstais laiks uzsākt vitamīnu kūri!

jana
jana 8. februāris 2011 00:00
1914

Tuvojoties pavasarim organismā esošo vitamīnu rezerves ir izsīkušas. Mēs jūtamies nogurušas, arī ikmēneša hormonālās izmaiņas ietekmē garastāvokli un darba spējas. Atbilde it kā zināma - jāmeklē vitamīni! Taču kādus izvēlēties un, kā zināt, kuri no tiem sievietes organismam ir piemērotākie?

 


 

Šie ir aktuāli jautājumi, īpaši tagad, kad garā ziema tuvojas noslēgumam. Diemžēl šobrīd veikalos nopērkamajos zaļumos vitamīnu daudzums nav ne tuvu sākotnējam. Ne mazāk svarīga par vitamīniem mūsu organismam, ir fiziska un emocionāla labsajūta.

 

Ko tur liegties, menstruālā cikla izmaiņas mūs ietekmē diezgan būtiski, ir novērots, ka noteiktajās cikla dienās sievietes kļūst jūtīgas, viegli aizkaitināmas un emocionālas. Bieži šīs izmaiņas pavada sāpīgums krūts dziedzeros un dažādas ādas parādības. Ko darīt, lai nodrošinātu organismu ar vitamīniem un samazinātu arī PMS izpausmes?

 

Izvēlies vienkāršāko risinājumu – iegādājas vitamīnu kompleksu! Tas ir ātri, nav jāgatavo (kā pārtika) un nodrošina mūsu organismu ar visu nepieciešamo.


Drošākais pēc vitamīnu un minerālvielu kompleksa ir griezties aptiekā. Un te rodas kārtējais jautājums – aptieku plauktos ir tik daudz dažādu kompleksu, kā izvēlēties piemērotāko, kas atvieglos pašsajūtu pirms mēnešreizēm?

 

Vai tad arī šajā jautājumā var palīdzēt vitamīni? Izrādās jā! Latvijas ginekologi un dermatologi ir atzinuši uzlabojumus, kas novēroti sievietēm pēc Vitakur lietošanas. Tam piekrīt arī pašas lietotājas, ir mazinājušās ādas parādības un stabilizējies emocionālais fons.

 

Ar ko Vitakur Plus ir tik īpašs?

 

 

Tā sastāvā ir naktssveces eļļa un 11 vitamīni. Ir pierādīts, ka naktssveces eļļa un vitamīni stabilizē hormonu līmeni, kas savukārt mazina un atvieglo PMS izpausmes (sāpīgas krūtis, galvassāpes, nogurumu, nomāktību un aizkaitināmību).

 

Kompleksa sastāvā esošais Koenzīms Q10, kas ir atslēga šūnu enerģijas ražošanai, stimulē ādas dabīgās bioloģiskās funkcijas, stiprina dabiskos atjaunošanās procesus un palīdz saglabāt ādas elastību.

 

Turklāt ilgtermiņā naktssvece un B grupas vitamīni (kas nepieciešami vielmaiņas procesiem) radīs labvēlīgu ietekmi uz ādu. Tā tiks mitrināta, būs novērsts izteikts sausums, jutīgums un dziedēta ekzēma, to atzinuši arī Latvijas dermatologi. B vitamīns ir atbildīgs par enerģijas ražošanu, tādēļ ilgstošāka Vitakur lietošana mazinās nogurumu un atvieglos muskuļu sāpes.

 

1 kapsula dienā nodrošinās organismu ar ikdienā nepieciešamajiem vitamīniem, ieteicamais kurss 2-3 mēneši.

 

Kad Vitakur īpaši ieteicams sievietēm?

-  pirms menstruācijām un to laikā (lai mazinātu PMS izpausmes);

 

-  kad lieto vai esi pārtraukusi lietot hormonālo kontracepciju (Vitakur stabilizēs hormonālo līdzsvaru);

 

-  grūtniecības;

 

-  pēcdzemdību un zīdīšanas laikā;

 

-  pie palielinātas slodzes darbā, mājās vai sportā (nodrošinās ar nepieciešamo vitamīnu daudzumu).

 


Ieteicamais kurss: 2 mēneši, grūtniecības laikā pirmajos trīs mēnešos, plānojot grūtniecību vismaz mēnesi pirms tam. Lieto 1 kapsulu dienā, uzdzerot pietiekami daudz šķidruma.

 

Tomēr zinot šī kompleksa pozitīvo ietekmi uz sievietes organismu, svarīgi ir saglabāt līdzsvaru. Tas nozīmē, ka nevajadzētu pārsniegt ieteicamo vitamīnu devu!

 

Sieviešu Kluba diskusijai:

Tu lieto vitamīnus PMS mazināšanai? Un vispār vitamīnus organisma stiprināšanai?

Jana Kozlova, www.sieviesuklubs.lv

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
gitullis 28. septembris 2013 00:27

Jaunais Iherb kodiņš VPG411

alise01 31. maijs 2012 09:20

Ieteiktu ASV internetveikalu iHerb.com.
Cenas uz pusi lētākas kā pie mums. Viss ražots ASV.
Izmantojot kodu BIH929 pirmajam sūtījumam 5$ atlaide. Piemēram naktssveces eļļa:
http://www.iherb.com/Health-From-The-Sun-Evening-Primrose-Oil-1300-mg-60-Softgels/9876

vesma 10. februāris 2011 11:54

Es ticu ka dabīgie vitamīni un tējas palīdz daudz labāk pavasara vitamīnu uzņemšanā un holestarīna līmeņa mazināšanā , kā sintētiskās ripas.
Piemēram 10 dienu kūre pirms brokastīm glāze kefīra ar sablendētiem pavasara zaļumiem(lociņi, dilles, var ķiplociņu tuč tuč, un kad sākas zāļītes augšanas laiks - iešķīt jaunās nātres un pieneņu lapas)
Lai laba veselība!!!

spaara 8. februāris 2011 11:48

Es ik pa laikam kursa veidā dzeru kalciju, dzelzi un B vitamīnu kompleksu :)

8. februāris 2011 09:23

es dzeru kalcijs+magnijs (mazo barojot ceļi sākuši krakšķēt), zivju eļļu un Latvijā ražotu uztura bagātinātāju 'donna' (sastāvā smiltsērkšķi, upenes, mežrozītes, pīlādži). pēdējie drīz beigsies, domāju vitamax pamēģināt, bet nezinu vai der barojot mazo, jāpapēta būs :)
ā un vēl uz palodzes diedzēju pupiņu maisījumu - mums ar mazo garšo ļoti, vīrs gan sūta mani 'pupās' :D

silva9 8. februāris 2011 08:25

Es jau lietoju B12 pluss dzelzs saturošos vitamīnus un vēl šobrīd dzeru naktssveces eļļu.

8. februāris 2011 08:08

Es tagad lietoju Vitakur - man aptieka ieteica lietot tos del aknes , jo tur ir B vitamins klat, kas palidzes. Nu redzesim

pece 8. februāris 2011 07:30

PMS mazināšanai labāka ir 80+ % šokolāde un Ananāss - īsts un svaigs!