Ir iespēja ērti, viegli un ātri pārbaudīties pret tuberkulozi!

22. marts 2010 00:00
636
Atzīmējot Pasaules Tuberkulozes dienu, ikvienam būs iespēja Latvijas Sarkanajā Krustā veikt profilaktiskās pārbaudes BEZ MAKSAS!
 

Pasaules Tuberkulozes (TB) dienas ietvaros 24. un 25.martā ikvienam interesentam būs iespēja veikt profilaktisko rentgenu un krēpu nodošanu bez maksas, lai uzzinātu vai cilvēks nav inficējies ar tuberkulozi. Akcija norisināsies Rīgā, Gaiziņa ielā - 7 (LSK sociālajā centrā "Gaiziņš").

 

1882.gada 24.martā vācu ārsts Roberts Kohs Berlīnē pasaulei paziņoja par tuberkulozes izsaucēja - mikobaktērijas atklāšanu. Nākamajā dienā par viņa sasniegumu uzzināja visa pasaule.

 

Par godu R.Koha atklājuma 100 gadu jubilejai 1982.gadā Starptautiskā Tuberkulozes un Plaušu Slimību savienība ieteica 24.martu atzīt par Pasaules Tuberkulozes dienu.

 

Pēc Pasaules Veselības organizācijas aicinājuma 1996.gadā šī diena tiek aizvien plašāk atzīmēta visā pasaulē. Tā nav svētku diena, bet laiks, kad mēs visvairāk domājam un runājam par šo visvairāk izplatīto nāvējošo infekcijas slimību.

 

Akcijas laikā 24. un 25.martā no plkst.12:00 - 16:00 ikviens interesents pie ieejas patversmē (Gaiziņa iela 7), mobilajā autobusā varēs veikt rentgena izmeklējumu, centra telpās nodot analīzes, saņemt ārsta bezmaksas konsultāciju un uzzināt no Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes Rīgas centra nodaļas brīvprātīgajiem vairāk informācijas par TB izplatību, profilaktiskajiem pasākumiem un saņemt informatīvus materiālus par TB.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā