Intīmā higiēna - no A līdz Z

20. jūlijs 2011 00:00
1669

Lai savu sievišķīgo veselību pasargātu pilnībā, ļoti būtiski pareizi rūpēties par intīmo higiēnu. Sieviešu Klubs piedāvā atgādināt intīmās higiēnas pamatlikumus. Ne velti saka - atkārtošana zināšanu māte, ne? :)

 

 

Svarīgākais noteikums - katru dienu jāapmazgājas. Intīmā zona ir ļoti jutīga un tāpēc tai ir nepieciešama uzmanība un aprūpe. Ieteiams to mazgāt ar siltu ūdeni un intīmās zonas ziepēm, kuras ir īpaši paredzētas intīmajai higiēnai. Tā kā maksts ir orgāns ar pašattīrīšanās funkciju un to aizsargā laktobaktērijas jeb labās baktērijas, līdz dzimumattiecību sākumam jaunām meitenēm maksti nav ieteicams skalot. 

 

Bet skalošanu daudzi ārsti tāpat neuzskata par labāko higiēnas ievērošanas veidu, jo šādi var tikt izjauksts maksts dabiskais mikroorganismu līdzsvars, padarot to uzņēmīgu pret maksts infekcijām. 

 

Mūsdienīgie higiēnas līdzekļi ļauj justies un kustēties pilnīgi brīvi un bezrūpīgi. Sporta nodarbības (ieskaitot peldēšanu) mēnešreižu laikā vairs nerada problēmas. Plašs biksīšu ieliknīšu klāsts, paketes un tamponi dod iespēju pielāgot aizsardzības veidu savām personiskajām vajadzībām. 

 

Mūsdienīgas sievietes higiēnas komplektā vajadzētu būt ērtiem, komfortabliem higiēnas līdzekļiem, kas ir saskaņā ar sievietes dzīvesveidu kā parastās, tā mēnešreižu dienās. Kā arī kvalitatīvam intīmās higiēnas kopšanas līdzeklim. Ideāli, ja tā sastāvā var būt piena sūkalas, tām ir līdzīgs sastāvs kā sievietes makstij, tādēļ ir vieglāk uzturēt normas robežās maksts miklofloru.

 

 

Sieviešu Kluba izvēle:

O.B. ProComfort:

  • Šos tamponus radījusi sieviete ginekoloģe, izprotot sieviešu fizioloģiskās vajadzības. O.B.Tamponi ir veidoti tā, lai būtu piemēroti ikvienai sievietei.
  • Pieejami ar četrām dažādām uzsūkšanas spējām, atbilstoši sievietes nepieciešamībām jebkurā mēnešreižu dienā
  • Īpašs komforts un uzticama aizsardzība. Visām dienām – dažādām asiņošanas intensitātēm. 

 

 

 

Sieviešu Kluba diskusijai:

Kāds ir tavs intīmās higiēnas kopšanas komplekts?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
smukaa 20. jūlijs 2011 19:38

ūdens;)
Neesmu tamponu pretiniece,bet izvēlos paketes..katram savs:)

pece 20. jūlijs 2011 09:52

Mans komplekts ir - ūdens, ūdens, ūdens, ne biežāk kā reizi dienā ziepes un paketītes un tamponiņi mr laikā.

Pati neesmu tamponu fane, bet nekā slikta to lietošanā nesaskatu, nu jā, ja vien ievēro to, ka tie ir regulāri jāmaina, nevis ar tiem jādzīvo visu dienu.

Noelle 20. jūlijs 2011 09:23

* tamponu lietošana
(šausmas, man darba kaut kas bieži ieklemmējas netam un puse vārdu paliek neuzrakstīti, bet nākamie pa virsu sarakstās...)

Noelle 20. jūlijs 2011 09:22

Nu, tā jau cita lieta, ja pamēģini un konstatē, ka neder. :) Bet ta uzreis teikt,s ir sliktākais, ko sieviete var izvēlēties...nu, nezinu... nedomāju, ka tas ir sliktak par, hmm... ko tādu ierastu lai liek kā piemēru?
Ā, re - tik daudzas sievietes taču smēķē. Patiešām daudzas...un par to kaut ka nesaka, ka tas ir sliktākais, ko sieviete var izvēlēties, lai gan, smēķēšanas sekas, domājams, ir graujošākas kā nou lietošanas :D

sandijasieviesuklubs 20. jūlijs 2011 09:21

es par šie gadiem esmu uzzinājusi ļoti daudz par tamponiem un arī ar ginekologiem par tiem runājusi, gatavojot materiālus. Nav nekas tur bīstams - vienīgi ir jāievēro higiēna un tos jāmaina pietiekami bieži. Tāpat tamponus var lietot pat nevainīgas meitenes. Šādas preces ir ļoti drošas, pretējā gadījumā neviena mega kompānija pasaulē tos tādos apjomos neizplatītu, visi sen jau 'būtu sasūdzēti tiesās, ja patiešām no tamponiem kādam būtu kādas veselības problēmas.
Katrs sievietes ķermenis ir individuāls un mēnešreižu higiena ir katras sievietes personīga lieta. Es tik atceros savas mammas jaunības laikus - tās nenormāli biezās padomju paketes un sagrieztos palagus - un tad kā atvieglojums nāca pirmie Tampax.
Man jau kādus 10 gadus O.B ir top produkts, par neko citu pat nedomāju. Esmu šo to pamēģinājusi, bet atgriezos vienmēr pie O.B

mazaa raganina 20. jūlijs 2011 09:16

Es arī neciešu tamponus, mans oranisms reaģē ar niezi uz šiem svešķermeņiem...Varbūt kāda alerģiska reakcija, nezinu, bet sevi nemoku. ;)

Noelle 20. jūlijs 2011 09:13

No tik kategoriskiem tekstiem pilnīgi sabijos, ko ar savu organismu esmu darījusi pēdejos 10+ gadus :)

sandijasieviesuklubs 20. jūlijs 2011 08:06

kā Tu zini, ka tas ir vissliktākais, ja nekad neesi mēģinājusi?:)

ingebod 20. jūlijs 2011 07:44

Tamponi ir pats sliktākais, ko sieviete var izvēlēties. Es nekad tos neesu lietojusi un arī mans ginekologs brīdināja to nedarīt. Izskatās pēc reklāmas.

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā