Iespējams tas var palīdzēt

nosiguldas
nosiguldas 10. maijs 2012 07:50
664

Patiesi jauka iespēja, tā kā es kā neviens zinu. ko nozīmē tulznas pie katriem jauniem apaviem un ar savu sāpīgo varžaci, labi, ka tikai vienu, mokos jau gadiem, gribētu teikt, šis tests ir domāts man.

Visas likstas sākās pēc avārijas un neskaitāmām operācijām, pēc kā kāju āda kļuva ļoti jūtīga, katri jauni apavi ir vesels murgs vismaz mēneša garumā, Jēlas kājas un kurpes jānēsā uz puspēdu.

Tā kā es nebraucu ar auto, bet skrienu ar kājām, tad nekādas pozitīvas emocijas tas nerada, pie tam man lielu ceļa daļu jāsoļo pa smiltīm, kas neizpaliek bez smilšu iekļūšanu apavos, tad atliek tikai sevi pažēlot, jo sāp ne pa jokam.

Nav nevienam noslēpums, ka vissāpīgākais ir mazais pirkstiņš un tas arī ir kļuvis par upuri varžacij, kuru laiku pa laikam gan izdodas izlobīt, bet tas nav uz ilgu laiku, pēc kāda brīža viss atkārtojas, tapēc esmu atmetusi visas cerības, ka kādreiz tas varētu beigties. Arī līdzekļi ko līdz šim esmu izmantojusi nav devuši vēlamo efektu.

PIESAKIES URGO TESTAM ARĪ TU! 

Ar ko īpaši ir tieši Urgo plāksteri? 

Urgo plāksteri tulznām 

Tie aizsargā kā "otra āda" – hidrokoloīdā tehnoloģija. Remdē sāpes un veicina dzīšanu. Hidrokoloīdā masa, ar ko pārklāta visa plākstera virsma, veido ādu atveidojošu, aizsargājošu gēlu, kas izolē brūci no spiediena un berzes. Plākseri ir papēdim vai pirkstiem pielāgotā formā!

URGO Cor  plāksteri - piemēroti varžacu ārstēšanai

Ārstējošie plāksteri URGO cor piemēroti, lai atbrīvotos no atmirušās ādas sabiezējumiem uz pēdām, kāju pirkstiem.

 - salicilskābe mīkstina varžacs cieto ādu

 - apaļais spilventiņš aizsargā veselo ādu no salicilskābes iedarbības sastāvs:  polipropilēna pamats, salicilskābe, akrila līmveida masa. 

Gaidām tavu pieteikumu testam! 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies