Iedomas vs realitāte

ilzy
ilzy 25. novembris 2019 09:58
219

Kārtējo reizi pārliecinājos, ka visu ko mēs paši sadomājamies, lai gan realitāte, ne tuvu nav tāda.

Pagājušās nedēļas darbiņš bija ginekologa apmeklējums. Kā mēs visi zinām, vienreiz gadā tā ir norma un jebkurai būtu jāseko līdzi savai veselībai. Papildus bija atnācis arī NVD uzaicinājums uz pārbaudi.

Izaicinājums bija tajā, ka netiku pie savas ārstes, kura laikam tagad retāk pieņem, jo tad kad pieteicos, tad pirmais brīvais laiks bija faktiski pirms Ziemassvētkiem. Tas man galīgi nederēja, jo bija jāatjauno recepte. Tad nu izaicinājums bija tajā, ka man piedāvāja doties pie ārsta vīrieša. Tur bija ideāli pieejamie laiki. Un nospriedu, ka lai iet ar.

Zinu, nekas tāds jau tur nav, bet tomēr, iepriekš nekad nebiju izskatījusi domu iet pie ginekologa vīrieša. Ziniet, tomēr arī man ir šādi tādi aizspriedumi.

Tad nu kādu nedēļu pirms, ik pa laikam iedomājos, kā nu tā, bet necentos ko baigi izdomāt, jo kā saprotu, nav vērts. Arī pēc tam darbā bija tik daudz lietu jārisina, ka attapos skrējienā uz konsultāciju. Pirms tam gan ieguglēju, lai zinātu kāds tas ārsts izskatās. O, smuks kā bilde.

Tālāk gan viss kā parasti un ja godīgi, man ne mulsuma, ne kā. Katrā gadījumā bija ļoti profesionāls. Tā, ka pati nesaprotu, kāpēc vienmēr esmu domājusi, ka vīriešiem šajā sfērā nebūtu jābūt.

Nu lūk, tāds mans ieguldījums savā veselībā, priecājos, ka savus obligātos gada darbus veselības lauciņā esmu paveikusi un nu varu nodoties citām lietām.

Taču savu uzstādījumu mācīties neatceļu, jo kā zinām, tikai kā jauna apgūšana ļauj neierūsēt smadzenēm, vienalga vai tā būtu kāda teorētisku zinību apgūšana, vai praktiski ar rokām darāmi darbi. Tāpat arī vērojot sevi, var saprast, kur tā sava pasaule būtu jāpaplašina un ar kurām lietām nevajadzētu vairs nodarboties.

KONKURSS “Gatavojamies svētku sezonai veselīgi”

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā