Harmonijas ceļš

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 23. maijs 2015 11:15
1692

Saules stari rotaļīgi vizuļo rasas pērlītēs. Putnu skanīgās dziesmas piepilda dārzu. Baltu un rozā ziedu kupenas – viss zied un smaržo, ir pavasaris.

Tērpusies vieglā, baltā lina auduma tunikā un biksēs, izbaudot rīta burvību dārzā, dodos savā harmonijas ceļā.

Te nu Viņš stāv un gaida – mans smaidīgais draugs, tērpies baltā tērpā. Kad Viņš smaida, vecuma atstātās pēdas sejā iezīmē laika karti – visu, kas dzīvē ir piedzīvots, visus priekus un bēdas. Smalks, bet tik spēcīgs. Nosvērts un dzīvesgudrs.

Domu sakārtošana un patīkama saruna par dzīves patieso, dziļāko jēgu, izbaudot zaļo tēju - krāsa priecē acis, aromāts ir tik salds un patīkams, maiga, sildoša garša, ko veido zaļās tējas, ananasu, mango, papaijas, sandalkoka, vaniļas un kokosriekstu kompozīcija. Pasakaini!

Viņa mūža ceļš ir devis izpratni par dzīvi – kā dzīvot harmonijā ar sevi un apkārtējo pasauli. Vārdi plūst tik mierīgi. Paliek silti, ikdienas saspringtās dzīves trauksme pazūd. Arī man ir laiks atrast savu harmonijas ceļu...

Pildot Cigun vingrojumus, attīrās domas, atbrīvojas dzīves enerģija Ci un sāk plūst kā okeāna viļņi caur ķermeni, sasniedzot katru šūniņu. Graciozas, atbrīvotas, līganas un maigas kustības kā zīds. Nekā sarežģīta vai nogurdinoša – vingrojumi atslābina ķermeni, padara locekļus lokanākus. Cigun kustības atraisa enerģijas mezglus ķermenī, tādējādi novērš dažādu slimību veidošanos. Katram vingrojumam ir sava nozīme un mērķis. Tie palīdz atgūt emocionālo balansu, vairo pozitīvās domas un uzlabo koncentrēšanās spējas – māca izbaudīt katru dzīves mirkli. Mīlēt un cienīt sevi, apkārtējos un Visumu.

Dzīves enerģija ir iekustināta, organisms ir sagatavots ikdienas gaitām gan fiziskā, gan emocionālā līmenī.

Lai jauka diena!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies