Greipfrūts – super auglis un tauku dedzinātājs

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 6. marts 2014 00:00
19201

Greipfrūts ir subtropu citrusauglis, kurš pēc garšas ir nedaudz rūgts un skābs reizē, jo ir hibrīds, kuru sāka audzēt Barbadosā krustojot pamelo ar saldo apelsīnu. Mūsdienās arī greipfrūtam ir izveidojušās dažādas šķirnes.

Greipfrūts satur daudz C vitamīna, kā arī ogļhidrātus un minerālvielas, kuras nepieciešamas mūsu organismam.

Šis auglis ne tikai stiprina imunitāti, palīdz saaukstēšanās un gripas gadījumos tikt uz kājām, bet arī darbojas kā antiseptiķis un vēl arī pazemina holesterīna līmeni.

 

Greipfrūta diēta

Jau sen greipfrūts tiek iekļauts dažādos diētu plānos, taču pati efektīvākā un pati elementārākā ir tieši greipfrūtu diēta, jo tās noslēpums ir ēdot vienkāršu ikdienas uzturu(protams, ja vēlaties zaudēt svaru šim ikdienas uzturam arī nav jābūt treknam, taukainam, neveselīgam un kaloriju pārpilnam) pirms katras ēdienreizes jāapēd pusi greipfrūta vai jāizdzer glāzi greipfrūta sula (dabīgi spiesta). Šīs diētas laikā vienīgais stingrais noteikums ir nenašķoties starp ēdienreizēm. Diēta jāietur tik ilgi, kamēr sasniegts vēlamais svars, taču arī pēc tam ieteicams, diētu nevis pārtraukt, bet samazināt devas pakāpeniski. Un, lai uzturētu sevi labā formā vajadzētu, vismaz reizi trijās dienās arī turpmāk apēst pa greipfrūtam vai izdzert glāzi sulas, lai svars nesāktu atgriezties.  

Greipfrūta ķīmiskās īpašības samazina insulīna līmeni un veicina svara zudumu. Tas regulē arī hormonālo līdzsvaru un vielmaiņu. Pārtika tiek pārstrādāta enerģijā un netiek uzkrātas liekas tauku rezerves. Šī ir viena no populārākajām un efektīvākajām diētām, bet grūti ievērojama, jo auglim ir īpatnēji rūgtā garša, kura daudziem cilvēkiem negaršo, līdz ar to ir grūti to ēst pie katras ēdienreizes. Taču diēta ir efektīva.

 

Sieviešu kluba diskusijai: Vai esi mēģinājusi greipfrūtu diētu? Kādi rezultāti? 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
puppode 3. jūlijs 2018 15:09

Notievēšanas tabletes - http://track.thermacuts.com/product/ThermaCuts/?uid=2484&sid=821&pid=115&bid=advandec Es vienmēr biju cietusi no aptaukošanas. Pēc šķiršanām es nolēmu diametrāli izmainīt savu dzīvi. Fitness un Thermacuts. Tā bija mana recepte efektīvai svara zaudēšanai.

Emmy 6. marts 2014 15:42

Greipfrūtus ēdu diezgan daudz, kā arī sulu uzturā lietoju. Īpašu diētu gan neesmu ieturējusi,

KRX 6. marts 2014 15:04

Mēs ar kolēģi šonedēļ katru pēcpusdienu apēdam pa greifrūtam (uz abām).

pece 6. marts 2014 09:33

Greizfrūtu diētu mēģinājusi neesmu, toties zinu, ka lietojot zāles ne vienmēr drīkst lietot greifrūtu, jo tas ir gana bioloģiski aktīvs. Dažām zālēm tas tap rakstīts instrukcijā!