Grāmata: Slaidums bez piepūles

13. marts 2010 00:00
1604

 

Iznākusi Samaras Dietoloģijas un diētas terapijas zinātniski pētnieciskā institūta direktora dietologa Mihaila Ginzburga grāmata "Ideāla programma svara samazināšanai", kurā viņš izklāsta novājēšanas metodi, kas ļauj iztikt bez stingras diētas un pārmērīgām fiziskajām aktivitātēm. "Lai veiksmīgi notievētu, vajadzīgi trīs komponenti – piemērots kustību režīms, pasākumu komplekss, kas rada pozitīvu psihoemocionālo noskaņojumu, un uztura režīms bez jebkādiem aizliegumiem," uzskata autors.

{smallpic:1}

Veiksmīgākai novājēšanai dietologs iesaka lietot uzturā novājēšanas kokteiļus un dārzeņus. Lai pagatavotu divas porcijas kokteiļa, ņem 50 g vājpiena biezpiena, 50 g kefīra ar tauku daudzumu līdz 2,5%, 50 g vārītu rīsu vai griķu, 100 g smalki sagrieztu augļu, 2 tējkarotes brokastu pārslu. Atslodzes dienā izlieto 4 porcijas kokteiļa un 400 g dārzeņu.

 

Regīna Olševska
Latvijas Avīze

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies