Gatavojos vēnu operācijai!

norau
norau 16. aprīlis 2012 11:00
888

Esmu viena no trim laimīgajām, kura tika pie bezmaksas vēnu operācijas! 

Tā LIELĀ diena ļoti strauji tuvojas. Jau trešdien 18.aprīlī manas kājas būs skaistas un veselas!!!! Es tam vēl tā īsti nespēju noticēt!

Kā es gatavojos operācijai? 

Divas lietas, kas bija jāizdara pirms operācijas - jāaizbrauc pēc kompresijas zeķēm. Tas bija interesanti! Aizbraucu uz Bauerfeind veikalu. Lai noteiktu kāds zeķu izmērs man nepieciešams, bija jāuzvelk kājās tādas speciālas krāsainrūtainas zeķes un jāuzkāpj uz tādas platformas, kas griežas (kā karuselis bērnu rotaļu laukumā :).

Kameriņa visu piefiksē un datorā parādās kāda izmēra zeķes man vajag. Ātra un nesāpīga procedūra :) Tad laipna pārdevēja man piedāvāja izvēlēties uz vietas esošās zeķes manam izmēram. Skatlogā noskatījos koši oranžas zeķes un nopriecājos, ka noteikti ņemšu tās, bet krāsainās zeķes ir ieprekš jāpasūta, tāpēc man bija jāizvēlās no tām, kas ir uz vietas. Paņēmu espresso krāsas ar smuku rakstiņu :)

Pēc tam bija mācību stunda, kā zeķes uzvilkt. Nemaz tik vienkārši tas nav. Zeķes ir jāvelk ar speciāliem gumijas cimdiem, kurus tur uz vietas arī iegādājos.

Otrā lieta, kas bija jāizdara, jānodod asins analīzes. To es šorīt arī izdarīju Juglas klīnikā. Īstenībā, jau nekāda diža gatavošanās nav vajadzīga, vairāk es sevi psiholoģiski noskaņoju operācijai. Bet tā pa īstam līdz galam es vēl neesmu noticējusi, ka ar mani šis brīnums notiks.

Tas tiešām liekas neticami, es vienkārši piedalos konkursā, mans stāsts tiek uzklausīts un izvirzīts tālāk, manas kājas atbilsts konkursa nolikumam un šeku reku! Es tieku pie bezmaksas operācijas!!! Tas taču izklausās neticami, vai ne?

Visi man tuvie cilvēki pārdzīvo man līdzi un tur īkšķus par mani, lai viss būtu kārtībā. Māsa man būs līdzi kā pavadonis un draudzene ir sarunāta, kura brauks man pakaļ pēc operācijas, tā kā viss ir izdarīts!  

Es ļoti, ļoti  gaidu trešdienu! Ticu un paļaujos uz dakteri Ūdri, ka viss būs kārtībā un ar tādu domu arī mēģinu dzīvot visu laiku domājot par operāciju!

Uz tikšanos!

Nora

Sieviešu Kluba vēnu konkurss tapa sadarbībā ar Veselības centru 4. Vairāk informācijas www.edk.lv

www.flebologija.lv;

www.juglasklinika.lv

 

Veselības centrs 4
Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
smukaa 16. aprīlis 2012 19:23

(Y) (hug)