Gada notikums fitnesā

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 30. janvāris 2015 00:00
2276

“Trešā diena pēc pasākuma, joprojām sāp visi muskuļi, bet tas noteikti bija tā vērts!”

Ar šādām un vēl līdzīgi smeldzošām un patīkamām sajūtām muskuļos un gandarījuma nogurumu no Nike fitnesa pasākuma atgriezās daudzi jo daudzi pasākuma dalībnieki. Arī šogad fitnesa un aktīva dzīvesveida cienītājiem tiks piedāvāts līdzīga koncepta pasākums.

20150129174950-65012.jpg

Šogad fitnesa pasākums Nike Training day norisināsies 14. februārī, Arēnā Rīga. Šī diena būs aizraujošs izaicinājums un lieliska iespēja pārbaudīt savas un draugu spēju robežas sešu stundu garumā. Pasākuma dalībniekiem tiks piedāvātas dažāda veida un grūtības pakāpes fitnesa nodarbības, kā arī varēs iesaistīties pasākuma atbalstītāju organizētās aktivitātēs.

20150129175003-69021.jpg

Pasākuma programmu piepildīs gan Latvijā, gan Eiropā atzīti fitnesa treneri. Starp ārvalstu treneriem būs pārstāvētas tādas valstis kā Lietuva, Igaunija, Krievija, Vācija un Somija. Iedvesmu, motivāciju un neizsīkstošu enerģiju, ko sniedz fiziskas aktivitātes, ikviens pasākuma dalībnieks varēs iegūt apmeklējot dažādas intensitātes nodarbības.  Nike Training day piedāvātās nodarbības izvēlētas tā, lai būtu piemērotas dažādiem fiziskās sagatavotības līmeņiem. Līdz ar to ieguvējs būs ikviens- gan fitnesa profesionāļi, gan entuziasti. Papildus nodarbībām, kas notiks uz lielās skatuves, būs iespēja piedalīties un izmēģināt spēkus arī aktīvajās zonās. Tajās sev interesantus un noderīgus padomus saņems tie, kas vēlas uzlabot ne vien vispārējo fizisko formu, bet arī izturību, reakciju un iegūt vislabākos rezultātus kā mājās, tā arī individuālajos treniņos sporta zālē. Tā kā pavisam tuvu ir arī jaunā skriešanas sacensību sezona, tie, kas iecienījuši tieši šo sporta veidu, iespējams, tieši šeit uzzinās, kā savus mērķus sasniegt ātrāk un efektīvāk.


Biļetes uz pasākumu nopērkamas "Biļešu serviss" kasēs. Līdz pasākuma norises dienai biļetes cena būs 10 EUR, bet pasākuma dienā -12 EUR.

Visu periodu, līdz pat pasākumam, biļetes nopērkamas Nike un Sportland veikalos par 7 EUR. Taču pērkot NIKE pavasara kolekcijas preces veikalos Sportlandun Nikevismaz 79,95 EUR vērtībā, biļete uz Nike Training Day pirkumam tiks pievienota kā dāvana.

Īpašu piedāvājumu aicināti izmantot MyFitness klubu biedri, kuri biļetes līdz pat pasākuma dienai, varēs iegādāties par  5 EUR, pērkot tās savā sporta klubā.

Papildus informācija niketrainingday.lv.


Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies