Figūra kā smilšu pulkstenis

30. marts 2010 00:00
685

Varbūt esi dzirdējusi, ka vīriešiem patīk sievietes, kuras ķermeņa aprises atgādina smilšu pulksteni. Tagad zinātnieki noskaidrojuši, kāpēc tas tā ir.

 {smallpic:1}

Veicot aptauju starp dažādu tautību vīriešiem noskaidrojās, ka sievietes ar izteikti tievu vidukli, platākiem pleciem un gūžām, vīriešiem šķiet seksuāli pievilcīgas. Tai pat laikā ir vīrieši, kuri platus gurnus saista ar veselīgu reproduktīvo potenciālu un tam piešķirot jau evolucionāru nozīmi.

 

Zinātnieki no Gruzijas veica pētījumu, kurā piedalījās 14 vīrieši vecumā līdz 25 gadiem. Šiem vīriešiem lika novērtē kailu sieviešu fotogrāfijas pirms plastiskās operācijas un pēc. Plastiskās operācijas mērķis bija padarīt sievietes vidukli tievāku.

 

Pētījums parādīja, ka brīdī, kad vīrieši aplūkoja pēcoperācijas fotogrāfijas, viņiem darbojās tie paši smadzeņu reģioni, kas darbojas tad, ja tos stimulē alkohols un narkotikas.

 

Šī smadzenes daļa pastiprināti reaģēja un sievietes izmēriem un ķermeņa formu, uz vizuālajām aprisēm. Tas liek secināt, ka sievietes pievilcība ir atkarīga no ķermeņa formām nevis tādēļ, ka neapmierinātība rodas smadzenēs, bet sabiedrības spiediena dēļ.

 

Šis pētījums iespējams palīdzēs izskaidrot kāpēc vīrieši ir atkarīgi no pornogrāfijas, tāpat kāpēc notiek seksuāla uzmākšanās. Pētnieks secina, ka mediju radītā ideālā sieviete nav tik seksīga kā sieviete no sabiedrības vidus, kura nav kaulaina, bet ir ar skaistām ķermeņa formām. Tā teikt, ir kur acis pamielot!

 

PhysOrg.com

 

Kāda ir Tava figūra?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
sandrulish 30. marts 2010 16:36

Ilze - tieši tā, manējais tā mēdz bieži teikt, kad atkal gaužos par savu figūru....:D

30. marts 2010 15:37

Ilzel : :D ar taadu teicienu es sevi pusaudzhu gados (biju diezgan apalja) mierinaaju :D

ilzel 30. marts 2010 12:24

Man ome savlaik teica, vīrietis nav suns - uz kauliem neķeras :D

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā