Estrogēna lietošana pēc 50 gadu vecuma

15. marts 2010 00:00
5263

Jautājums:

 

2003.gadā man izoperēja olnīcas un dzemdi. Sāku lietot premarīnu un pēc tā estrogēnu. Man ir 52 gadi. Cik ilgi to drīkst lietot,jo pirms gada mēģināju to pārtraukt, bet nāca spēcīgi karstumi ar sirds vājumu. Baidos pārtraukt, tāpēc gribu zināt, cik ilgi to var lietot un vai tas neatstāj kādas sekas uz organismu? Man ir smaga osteoporoze.

 {smallpic:1}

Atbild klīnikas "Medeora" ginekoloģe Sandra Tamane:

 

Parasti sievietei menopauze iestājas ap 50 gadiem. Ja ņem vērā, ka sieviete ir operēta un viņai ir priekšlaicīgi iestājusies menopauze, protams, ir jālieto estrogēni, jo arī dabīgā veidā ap 50 gadu vecumu iestātos menopauze un organisms jau būtu gatavs šīm hormonu izmaiņām.

 

Var lietot šos preparātus visu mūžu, ja, nelietojot šīs zāles, jūs jūtaties slikti. Pašreiz ir pieejami arī dabīgie jeb augu valsts estrogēni, kurus var mainīt un pamēģināt vienus vai otrus. Lietošanas ilgums ir atkarīgs no tā, cik bieži apmeklējat ginekologu un veicat pārbaudes, vai no šiem estrogēniem neveidojas kādas citas problēmas.

 

Vienīgie nosacījumi, lietojot šīs zāles, ir regulāri pārbaudīt krūtis un taisno zarnu. Ja viss ir kārtībā, droši var turpināt lietot šīs zāles!

 

Uzdod savu jautājumu ginekologam arī Tu, rakstot uz kristine@sieviesuklubs.lv!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
nikola69 14. aprīlis 2010 12:22

4Life Transfer Factor® Belle VieTM

BAROJOŠAS VIELAS VESELĪBAI UN SKAISTUMAM
Šūnu veselības atbalsts sievietēm

Jūs esat sieviete. Un jūs dzīvojat lielisku dzīvi. Tagad jums ir laiks darboties un darīt visu iespējamo, lai parūpētos par sevi un atbalstītu jūsu organisma veselību, tā lai jūsu dzīves labākie gadi vēl būtu jums priekšā.

Ar katru dienu kļūst pieejams arvien vairāk informācijas par sievietes veselību. Krūts veselība un ginekoloģiskā veselība ir divi jautājumi, kas zināmā veidā ietekmē ikvienas sievietes dzīvi.

Vida hermosa, bonida vida, belle vie – nav svarīgi, kurā valodā Jūs runājat, 4Life Transfer Factor Belle Vie ir produkts, kas radīts, lai atbalstītu ilgu un veselīgu, skaistu dzīvi sievietēm visā pasaulē. Zinātniski formulēts, lai veicinātu sieviešu šūnu veselību, 4Life Factor Belle Vie piedāvā mērķa atbalstu, kas pārsniedz parasto. Tas kombinē imunitāti uzlabojošo mērķa transferta faktoru ar augu valsts antioksidantu, fitoestrogēnu, indolu un kalcija d-glikarāta maisījumu, lai atbalstītu ginekoloģiskās sistēmas un krūts veselību palīdzot organismam toksīnu iznīcināšanā. Belle Vie nodrošina spēcīgu dabīgu pieeju, kas pastiprina jūsu proaktīvo stratēģiju veselībai un ilgam mūžam.
Galvenie punkti

- Mērķa transferta faktors: Transferta faktori ir mazas informācijas nesējas molekulas, kas nodrošina augstākā mērā uzlaboto imūnsistēmas atbalstu. Tās darbojas nododot imūno informāciju no vienas būtnes citai, piemēram no mātes viņas bērnam, ko viņa baro ar krūti.

4Life Transfer Factor fokusē transferta faktoru imunitātes stiprināšanas priekšrocības, lai nodrošinātu mērķa atbalstu krūts un organisma ginekoloģiskās sistēmas veselībai. Tas piedāvā uzlaboto atbalstu, lai palīdzētu stiprināt organisma dabīgo imūno reakciju un veicinātu veselu šūnu augšanu un funkcionēšanu. Belle Vie formulas sastāvā ir 4Life ekskluzīvs mērķa transferta faktors, sinerģisks transferta faktoru maisījums kā no govs pirmpiena, tā arī no olu dzeltenuma, lai sniegtu vislabāko šodien pieejamo transferta faktoru imūno atbalstu.

- Fitoestrogēnu atbalsts: Fitoestrogēni, vai augu estrogēni, ir mikrovielas, kas atrodas pārtikā un atdarina un papildina hormona estrogēna darbību. Ir zināms, ka tiem ir antioksidantu efekts, tie atbalsta normālu iekaisuma līmeni un saistās ar estrogēna receptoriem organismā. Fitoestrogēni dietā piedāvā stabilizējošo faktoru, kas var veicināt ilglaicīgu reproduktīvo veselību.

Nodrošinot bezkompromisa atbalstu, Belle Vie formula satur lignānus un izoflavonus no kudzu un sarkanā āboliņa, visus spēcīgus fitoestrogēnus. Šī veselīga kombinācija atbalsta krūts un reproduktīvās sistēmas veselību, saistot cirkulējošos estrogēnus un citas vielas. Augstāks lignāna fitoestrogēnu līmenis dietā ir saistīts arī ar sievietes veselības atbalstu kopumā.

- Indolu atbalsts: Augu savienojumi ar nosaukumu indoli, kas atrodami daudzos krustziežu dzimtas pārtikas produktos, kā izrādījās, palīdz atbalstīt sieviešu šūnu veselību veicinot normālu šūnu augšanu un sniedzot detoksikācijas efektu. Tie arī iedarbina enzīmus organismā, lai ihibētu kaitīgo estrogēnu darbību un veicinātu krūts veselību. Zinātniskie pētījumi parādīja, ka palielināta krustziežu dzimtas dārzeņu, tai skaitā brokoli, ziedkāpostu, kāpostu un Briseles kāpostu, lietošana uzturā ir saistīta ar lielāku sievietes veselības atbalstu kopumā.

Papildus detoksicējošu atbalstu sniedz kalcija d-glikarāts, dabīga viela, kas barojoši atbalsta jūsu organisma spēju iznīcināt toksīnus un citus potenciāli kaitīgus elementus. Tas darbojas bloķējot enzīmus, kas ļauj potenciāli kaitīgām ķīmiskām vielām palikt jūsu organismā.

- Antioksidantu atbalsts: Ekskluzīvs Belle Vie specializētu augu antioksidantu kombināciju, tai skaitā zaļās tējas un vīnogu sēklu ekstraktus papildus aizsardzībai pret dabīgas izcelsmes brīvajiem radikāliem organismā, kas, kā zināms, izraisa šūnu bojājumus. Zaļās tējas labums veselībai ietver sevī arī atbalsta sniegšanu normālai šūnu augšanai organismā.
Tehniskie punkti

- Transferta faktoru ekstrakcijas procesi no pirmpiena un olu avotiem ir aizsargāti ar ASV patentiem 4,816,563, 6,468,534 un 6,866,868.

- Ginekoloģiskā sistēma ietver sevī dzemdi, endometriju, olnīcas, dzemdes kakliņu, vulvu un vagīnu.

v1.022106 Numurs # 81657 © 2006 4Life Research. Visas tiesības rezervētas

*Šie paziņojumi nav Pārtikas un medikamentu administrācijas izvērtēti. Šis produkts nav paredzēts slimību diagnosticēšanai, ārstēšanai vai profilaksei.

NORĀDĪJUMI: Lietot divas (2) kapsulas dienā ar 8 uncēm šķidruma.
Fakti par piedevām

Devas lielums: Viena (1) kapsula

Devas iepakojumā: 60

Daudzums 1 devā DV %

Mērķa Transfer Factor® 50 mg *

Patentēts ekstrakts, kas satur mērķa transferta

faktoru no govs pirmpiena

un olu dzeltenuma

Īpašs fitoestrogēnu maisījums 138 mg *

Kudzu izoflavona ekstrakts

Sarkanā āboliņa izoflavonu ekstrakts

Linu lignānu ekstrakts
Krustziežu dzimtas dārzeņu maisījums 118 mg *

Maisījums satur brokoli, kāpostus un

virziņkāpostus ar indola 3-karbinolu,

diindola metānu (DIM), askorbigēnu un

citiem pārtikas indoliem

Zaļās tējas ekstrakts (katehīni) 125 mg *

Kalcija d-glikarāts 20 mg *

Vīnogu sēklu ekstrakts 26 mg *

* Dienas deva (DV) nav noteikta

Citi ingredienti: krustnagliņu eļļa, želatīns, glicerīns, ūdens

Piesakies un sāc lietot un dot saviem mīļajiem un tuvajiem Transfer Faktoru saturošus produktus, lai atgūtu veselību un atvairītu slimības uzbrukumu. +371 26610131 Sandra.