Esmu ceļā! Stāsts par ceļu uz lielisku augumu.

Autors: sportistite, 2012. gada 25. marts, 14:00:00
Esmu ceļā! Stāsts par ceļu uz lielisku augumu.

 

Vienkāršas meitenes stāsts par mainīšanos.

Mazliet vairāk, kā divus mēnešu atpakaļ izlēmu, ka negribu vairs būt vienmēr apaļīgā meitene! Tagad pēc šī laika rezultāti ir lieliski -12 kilogrami!!!Kā man tas izdevās??? Stāsts pavisam vienkāršs. Sabalansēju savu uzturu un nodarbojos ar sportu, lai gan sportoju jau ļoti sen, svars no tā nemainījās, līdz brīdim, kad sāku šo "jauno dzīvi" tā nav diēta, tas vienkārši ir dzīves veids, jo zinu, ka pie vecajiem ieradumiem vairs neatgriezīšos!

 

Pirmais pamatprincips- atteicos no visiem miltu izstrādājumiem, cukura, desām, sieriem un citiem pusfabrikātiem.

Lietoju ļoti daudz šķidruma 2-3l ūdens, melnās tējas katru dienu.

Ēdu: augļus, dārzeņus, gaļu, zivis, olas, saldumus nereti aiztāju ar riekstiem, rozīnēm, kuri ir lieliski brīžos, kad kārojas, kas saldāks.Dažreiz atļaujos kādu šokolādes gabaliņu, jo tas liek saprast, ka šis dzīves veids ir viegls.Protams, pienāk arī vājuma brīži, piemēram, viesībās vai, ejot garām,tikko svaigi ceptu bulciņu stendam, bet es saņemos, atceros savu mērķi un saprotu, ka man nemaz tās nav vajadzīgas.

Par sportu, spēlēju volejbolu 3-4 reizes nedēļā pa 1.5 h un skrienu dienās, kad nav treniņu, ne daudz ap 2 - 4 km dienā, bet tikai pēdējās divas nedēļas, iepriekš sniega un aukstuma dēļ, tas nebija iespējams.Jūtos vienkārši lieliski,daudz enerģijas un prieka, vairāk smaidu un visu uztveru pozitīvāk.


Šo rakstu uzrakstīju kā iedrošinājumu un piemēru, ka ar gribasspēku var panākt visu. Ļoti ilgi gatavojos šim solim kaut ko mainīt, bet nu saprotu, ka ir tā vērts!

Ceru,ka mana pieredze kalpos kā motivācija un dalamies savos sasniegumos un stāstos!

Ar cieņu, 

Sportistite.