Esmu ceļā! Stāsts par ceļu uz lielisku augumu.

sportistite
sportistite 25. marts 2012 14:00
635

 

Vienkāršas meitenes stāsts par mainīšanos.

Mazliet vairāk, kā divus mēnešu atpakaļ izlēmu, ka negribu vairs būt vienmēr apaļīgā meitene! Tagad pēc šī laika rezultāti ir lieliski -12 kilogrami!!!Kā man tas izdevās??? Stāsts pavisam vienkāršs. Sabalansēju savu uzturu un nodarbojos ar sportu, lai gan sportoju jau ļoti sen, svars no tā nemainījās, līdz brīdim, kad sāku šo "jauno dzīvi" tā nav diēta, tas vienkārši ir dzīves veids, jo zinu, ka pie vecajiem ieradumiem vairs neatgriezīšos!

 

Pirmais pamatprincips- atteicos no visiem miltu izstrādājumiem, cukura, desām, sieriem un citiem pusfabrikātiem.

Lietoju ļoti daudz šķidruma 2-3l ūdens, melnās tējas katru dienu.

Ēdu: augļus, dārzeņus, gaļu, zivis, olas, saldumus nereti aiztāju ar riekstiem, rozīnēm, kuri ir lieliski brīžos, kad kārojas, kas saldāks.Dažreiz atļaujos kādu šokolādes gabaliņu, jo tas liek saprast, ka šis dzīves veids ir viegls.Protams, pienāk arī vājuma brīži, piemēram, viesībās vai, ejot garām,tikko svaigi ceptu bulciņu stendam, bet es saņemos, atceros savu mērķi un saprotu, ka man nemaz tās nav vajadzīgas.

Par sportu, spēlēju volejbolu 3-4 reizes nedēļā pa 1.5 h un skrienu dienās, kad nav treniņu, ne daudz ap 2 - 4 km dienā, bet tikai pēdējās divas nedēļas, iepriekš sniega un aukstuma dēļ, tas nebija iespējams.Jūtos vienkārši lieliski,daudz enerģijas un prieka, vairāk smaidu un visu uztveru pozitīvāk.


Šo rakstu uzrakstīju kā iedrošinājumu un piemēru, ka ar gribasspēku var panākt visu. Ļoti ilgi gatavojos šim solim kaut ko mainīt, bet nu saprotu, ka ir tā vērts!

Ceru,ka mana pieredze kalpos kā motivācija un dalamies savos sasniegumos un stāstos!

Ar cieņu, 

Sportistite.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
wildflower 5. maijs 2012 20:07

Es ka gimenes cilveks ari saskaros ar tadam problemam ,ka milotajam loti garso saldumi un cola,bet man jau ar varu neviens mute to negruz (emo)Gribu edu gribu needu,ieteiktu visam sievietem uzvilkt bikini un paskatities un sevi vai pasam patik :$Un ja ne tad "kerties versim pie ragie" nekad nav par velu sakt veseligu dzivesveidu (F)Veiksmi visam

sportistite 26. marts 2012 17:36

Es jau sāku ar to, ka uzskatu to par veselīgu dzīves veidu un tiešām piekrītu, ka ir ļoti garšīgi un tas, ka svars zūd ir loģiski un vēl lielāka motivācija neatgriezties pie vecajiem ieradumiem, tomēr, ēdot veselīgi, pašsajūta ir daudzas reizes labāka :)

sportistite 26. marts 2012 17:34

Esmu jauna un mana āda "tiek" līdzi.

sportistite 26. marts 2012 17:33

Neesmu ģimenes cilvēks vēl tādēļ ir vieglāk! Un kā jau minēju, ar sportu esmu nodarbojusies vienmēr un vairāk ne kā "vidējais" latvietis ;)

VIT@ 26. marts 2012 13:51

malacis (Y) ar pareizo skatījumu uz dzīvi.. tagad tikai tā turpināt dzīvot jaunajos ieradumos, man ir ļooti līdzīga ēdienkarte, lai gan es vairs nedomāju par tievēšanu, bet vienkārši veselīgu dzīves veidu, tā kā uz priekšu :) un by the way - kāpēc vairumam liekas, ka veselīgi ēst nozīmē negaršīgi ēst? Šo es nekad neesmu sapratusi... ēdu veselīgus ēdienus un ļooti garšīgus ēdienus, visi slavē, pat tie, kas mīļ dzīvot tik pa fast foodiem...

ieva1979 26. marts 2012 10:30

Jā... apbrīnojami rezultāti, bet pazīstot sevi, ar tik drastisku paradumu maiņu, es ilgi neizturētu. Bet nu var būt kādam vajag arī tā - tā teikt cirst uzreiz asti, nevis pa maziem gabaliņiem.
Un kas notiek ar ādu, ja tik strauji zaudē svaru?

svente 26. marts 2012 08:43

Es gan vairāk sliecos domāt tāpat kā Astronija. Ģimenes cilvēkam tas diez ko nederēs. Un visu dzīvi pakārtot tam, ko es drīkstu, ko ne..... Es gribētu teikt, ka drīkst visu, bet ar mēru. Vienkārši mēs esam pārāk mazkustīgi - slinki. Vajag vairāk kādu fizisku slodzi.

astronija 25. marts 2012 21:45

marcello
"Un Astronijas garās pārdomas par to, kā ir pareizāk, liek domāt, ka pašai gribētos nomest kādus pāris kg vai mainīt uzturu uz veselīgāku, tik acīmredzot īsti nesanāk lai Jums abām viss izdodas!
Atbildēt - " tādas nu ir parasti tās manas pārdomas -garas. ņem par labu. ;)

sportistite 25. marts 2012 21:44

Paldies :)

astronija 25. marts 2012 21:42

Sportistīte,ne mirkli negribu neko apšaubīt.Ja tiešām negribas tie produkti, tad metode ir veiksmīga un īstā.
Veiksmes! (F)

sportistite 25. marts 2012 21:39

Nezinu, bet man pat negribas tie produkti un, ir jāmāk pagatavot garšīgi, tad arī no šiem maz kaloriju produktiem var gūt patiesu baudījumu ;) Un es tiešām ne mirkli nejūtos izsalkusi, pirmā nedēļa bija pagrūta, bet tagad esmu apmierināta gan ar rezultātu, gan ar dzīvi kopumā ;)

sportistite 25. marts 2012 21:36

Bija zem simts ;) un paldies par vēlējumu :)

pece 25. marts 2012 20:44

Tā turpināt! (Y) Gaidu atskaites pēc 1/2 gada :)

smukaa 25. marts 2012 19:37

Bet lai veicas un pietiek gribasspēka sasniegt vēlamo svaru (F)

smukaa 25. marts 2012 19:29

(Y) (emo)
Un piekrītu,ka ar melno tēju nevajadzētu aizrauties;)
Izklausās nedaudz neticami..divu mēnešu laikā -12kg???!!Ja nu vienīgi tad,ja ir ļoti liels sākuma svars (vismaz 100kg).. :^)

Cerīte 25. marts 2012 18:46

Parunāsim pēc gada.............

yogii 25. marts 2012 18:22

Sportistite, man gan ir vienkārši prieks par Tevi un it īpaši taviem vārdiem : Jūtos vienkārši lieliski,daudz enerģijas un prieka, vairāk smaidu un visu uztveru pozitīvāk.
Manuprāt, katrai sievietei tā vajadzētu justies! :) Arī man ir tāds mērķis - kļūt vēl pozitīvākai. Un Astronijas garās pārdomas par to, kā ir pareizāk, liek domāt, ka pašai gribētos nomest kādus pāris kg vai mainīt uzturu uz veselīgāku, tik acīmredzot īsti nesanāk :) lai Jums abām viss izdodas!

astronija 25. marts 2012 16:21

Jauki,bet siers nav pusfabrikāts,bet gan derīgs produkts. Un uz rāviena atteikties no produktiem, kuri regulāri tika lietoti un kuri garšo - nu,nu. Melnā tēja manā uztverē nav tāds īstens labdaris:) Ja nu vienīgi kā kafijas aizstājējs un antioksidants. Ir jau arī zāļu tējas ,citas tējas.Cukurs -nu ja labi piedomā, varbūt var atteikties no tā piebēršanas pie kafijas vai tējas. Bet kā ar citiem ēdieniem, grūti pateikt.Pilnībā atteikties no saldajiem ēdieniem. Nu ir, protams, ir redzētas dāmiņas, kas principā nelieto uzturā kūkas, bulkas, našķus, čipsus, nedzer alkoholu, pat vīnu vai šampanieti ne.Jāatceras vienīgi, ka arī ēdiens,tā baudīšana un arī gatavošana, pasniegšana, lietošanas ģimenes maltītēs - tas viss ir dzīves baudas , prieks un dzīves sastāvdaļa. Ja tievumu izvirza kā personiskās dzīves pilnīgu prioritāti, tad tā varētu. Un tas jau nebūtu slikti. Bet nederēs , domāju, ģimenes cilvēkiem. Nederēs arī tiem, kas negrib uz sitiena atteikties no garšīgas maltītes baudīšanas.
Man personiski, bulciņas neko neizsaka.Bet cukuru pie kafijas vai tējas es mīlu. Un saldais ēdiens kaut reizi pa divām nedēļām man arī kārojas.Kāds maigs zefīrkūkas gabaliņš arī... Ja visu mūžu man jāžņaudz sevi, ka MAN to nedrīkst... tad tas nav to vērts.
Domāju, ka atliek sakārtot dzīvi pa plauktiņiem, nobriest sportiskām , prieku dodošām aktivitātēm , būt laimīgai -un viss notiks :)