Elita Patmalniece: divreiz gadā veicu organisma veselību atjaunojošas kūres

kintijasieviesuklubslv
kintijasieviesuklubslv 3. marts 2011 16:10
963

Kā par savu veselību rūpējas modes māksliniece Elita Patmalniece? Kādus veselības profilaktiskus pasākumus veic viņa? Un kā pasargā savu organismu no pavasarī tik raksturīgā noguruma sindroma?

 

 

 

Patiesībā jau ne ar ko dižu no citām sievietēm neatšķiros. Kā visas – cenšos ēst veselīgi, izvairos no subproduktu ēšanas un regulāri eju uz baseinu, gaidu vasaru un daudz staigāju ar kājām. Tā kā dzīvoju centrā un man nav mašīnas, tad sanāk daudz laika pavadīt pārvietojoties kājām.

 

Tas man patīk! Jā, savas veselības uzlabošanai un atjaunošanai divas reizes gadā dodos uz Stradiņu slimnīcu, kur veicu nepieciešamās manipulācijas. Sīkāk gan par tām negribu stāstīt. Bet tās mani atjauno un palīdz arī pret pavasara nogurumu un enerģijas izsīkumu, kas šobrīd jau sāk cilvēku vidū izplatīties.

 

Uzskatu, ka katrai sievietei, lai viņa parūpētos par savu veselību, ir jābūt labam ginekologam un zobārstam. Ārstiem, kuriem patiešām uzticamies. Man šādi ārsti ir, un reizi gadā patiešām pie viņiem arī aizeju.

 

Par šobrīd tik populāro dzemdes kakla vakcīnu gan neesmu domājusi. Iespējams, ja mani pārliecinātu, ka šī vakcīna nav nekāds bizness, kurā ievērojami pelna vakcīnu ražotāji un izplatītāji, es arī izsvērtu vakcināšanās varbūtību. Pagaidām par to neesmu domājusi. 

 

 

Kintija Bulava, www.sieviesuklubs.lv

 

Sieviešu Kluba diskusijai:

Cik ļoti tu uzticies savam ginekologam?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
mazaa raganina 3. marts 2011 17:54

Mans ginekologs-mans zelts.Jau gadus apmēram 16 apmeklēju vienu un to pašu dakteri.Pie viņas biju uzskaitē ar saviem bērniem un viņa man taisīja ķeizarus. (Y)