Elija Krauze: Regulārs ginekologa apmeklējums ir cieņas izrādīšana sev!

30. marts 2011 00:00
1090

Uzņēmējas (www.puffy.lv un www.kamieli.lv) Elijas Krauzes patīkamākais satraukums, apmeklējot ginekologu, saistās ar bērniņa dzimuma noteikšanu. Viņa uzskata, ka no ārsta apmeklēšanas nav jābaidās un tas ir jebkuras, sevi cienošas sievietes uzdevums.

 

Foto no personīgā arhīva

 

 

„Savu burvīgo ginekoloģi Evu Barkāni regulāri apmeklēju divas reizes gadā, lai nodotu analīzes, pārbaudītos, pakonsultētos, ja ir kāds aktuāls jautājums, piemēram – mainu kontracepcijas veidu, un saņemtu apstiprinājumu, ka viss ir kārtībā. Esmu pret dažāda veida vakcīnām, piemēram, dzemdes kakla vēža vakcīnu, kas tiek ieviestas kā jauninājumi. Nezinu, vai tas ir pareizi, bet man tas asociējas ar ķīmijas ielaišanu sevī. Es esmu vairāk par visu dabisko, tāpēc šāda veida injekcijas neatbalstu.  

 

Lai pierakstītos vizītei pie ārsta, nekāds īpašais atgādinājums man nav nepieciešams. Tas ir tik pat saprotami kā tas, ka ik pa laikam nepieciešami zobu higiēnista pakalpojumi vai friziera apmeklējums! Domāju, ka ir lietas, kas liecina par sievietes veselīgu attieksmi un cieņu pret sevi. Regulārs ginekologa apmeklējums ir viena no tām!

 

Par savas ginekoloģiskās veselības pārbaudēm nekad neesmu satraukusies. Vienīgais satraukums ir bijis grūtniecību laikā, nododot kādas svarīgas analīzes, vai, piemēram, dodoties uz sonogrāfiju, lai noteiktu bērniņa dzimumu. Par sonogrāfiju tas, protams, vairāk bijis ļoti patīkams satraukums.”

 

 

Līva Zaksa, speciāli www.sieviesuklubs.lv

 

Sieviešu Kluba diskusijai:

Kādos brīžos tu esi bijusi nobijusies, dodoties pie ginekologa?

 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies