Eksperiments- ekstrēmās pārvērtības

nosiguldas
nosiguldas 27. jūnijs 2011 17:05
500

Nu, lūk, svētki pavadīti, plāni uz šo laiku bija pavisam savādāki, bet.... kā jau mēs visas, steidzamies visus darbus izdarīt reizē arī es neesmu izņēmums un tad, kā man ome teica -Diviņam nepatīk, ka cilvēki trako.

 

 

Visus darbus biju jau izdarījusi, atlika iznest veļu, palags bija pārkāries pāri bļodai un aizķēros, Tā nu sēžu bļodā ar aukstu ūdeni, kāja sapampusi un asaras birst kā pupas no dusmām uz sevi, bet neko darīt tagad kādu brīdi jālēkā uz kruķiem.

 

Protams nav sliktuma bez labuma- ir vairāk laika sev un esam kopa ar mazulīti.

 

tik sakoptas rokas man nav bijušas sen.

 

vairāk vai mazāk tevi visi apkalpo.

 

Bet mierā jau nosēdēt nevar tik un tā

 

Tad nu tā, kā jau agrāk rakstīju rītu sāku ar norīvēšanos un pavisam nejauši manās rokās nonāca Ziņģītes grāmata. Ja ir iespēja iesaku izlasīt, jo sen nebiju lasījusi kādu grāmatu ar tādu aizrautību. Tur grāmatas autore dalās savā dzīves stāstā, kā pati ar savu gribasspēku atlaba no paralīzes, bez norīvēšanās viņa stāsta arī par rāpošanu, tā kā man bieži sāp mugura un kājas vilcinājos arī pamēģināt, bet dažādu  iemeslu dēļ to nevarēju uzsākt, pamatā jau droši bija tas ko domās mājinieki. Tagad gribot negribot nekas cits neatliek, izgatavoju sev ceļu sargus un uz priekšu, grīdas mazgājās uz goda, esmu jau iemācījusies rāpot pa trepēm uz augšu un leju. Lēnā garā lēkāju uz vienas kājas pa virtuvi un nu jau varu arī šo to padarīt pie plīts, pie tā protams neapstāšos.

 

Tā kā nav nekas neizdarāms, ja vien ir vēlēšanās.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
nosiguldas 28. jūnijs 2011 11:18

liels paldies, došu ziņu par saviem jaunajiem darbiem un uz drīzu tikšanos

kintijasieviesuklubslv 28. jūnijs 2011 08:36

es arī vēlu ātru atveseļošanos :)

pece 27. jūnijs 2011 21:30

Izturību! (F)
Es ar nespēju nosēdēt mierā ar kāju ģipsī savā laikā, pat uz meiteņu tusiņu aizdevos.