Efektīvākais līdzeklis pret urīnceļu iekaisumiem

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 22. jūlijs 2013 00:00
2750
Pētījumos atklāts, ka pret urīnceļu slimībām, kas visbiežāk piemeklē sievietes, visefektīvākais līdzeklis ir dzērveņu sula.

Atsevišķos eksperimentos pat noskaidrots, ka tā ir gana spēcīga, lai dezinficētu medicīnas procedūrās izmantotos instrumentus. Šis atklājums vērtēts kā īpaši būtisks, jo no slimības komplikācijām, katetros un sistēmu caurulēs esošo mikrobu dēļ cieš miljoniem pacientu, tiem nonākot cilvēka asinsritē un veicinot slimības attīstīšanos.

20130721230901-23206.jpg

Dzērvenēs esošās ķīmiskās vielas efektīvi iznīcina baktērijas, tomēr izplatītā tautas metode to sulu lietot kā profilaktisku līdzekli urīnceļu iekaisumu novēršanai vai ārstēšanai nereti nepamatoti dēvēta vien par nepatiesām vecmāmiņu runām.

Tomēr ogās patiesi atrastas vielas, kas neļauj baktērijām piestiprināties urīnceļu sieniņām, lai attīstītos un vairotos tālāk, tā radot atkārtotus slimības uzliesmojumus,

Tādējādi, speciālisti uzsver, urīnceļu slimību ārstēšana drīzumā var tikt ievērojami uzlabota, jo atklāts efektīvs veids, kā novērst mikrobu izplatību un vairošanos, kas ir iemesls hroniskām saslimšanām, kas ietekmē pacientu kopējo veselības stāvokli.

Izmantojot dzērveņu unikālās īpašības tiks veicināta ne tikai pacientu izveseļošanās, nelietojot antibiotikas, bet arī paātrināts slimības uzveikšanas process, neļaujot mikrobu attīstībai ņemt virsroku pār medicīnas sniegtajām ārstēšanas iespējām.

 
 
Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies