Dzīvot veselīgi- eksperimenta turpinājums

nosiguldas
nosiguldas 7. jūlijs 2011 00:00
456

Dzīvot veselīgi- laiku pa laikam liekas, ka šis sauklis ir kļuvis pie mums par modes lietu, ja arī es tā nedaru, kapēc gan man neizlikties par šī kulta piekritēju.

 Patiesi par to, kas ir veselīgs dzīvesveids parasti aizdomājies tad, kad tas skar tevi, retāk tavus tuviniekus, jo vienmēr taču sev var pateikt mani tas neskars. Kamēr ir tikai 20. gribās dzīvi izdzīvot, visu paspēt, kad paliek 30, tu sāc aizdomāties par īsteno dzīves jēgu, kad paliek 40, labi redzi, kas tevi sagaida pec gadiem desmit un divdesmit.

 

Pirmais posms- Dzīvot veselīgi, tas noteikti nav tikai dzīvesveids, bet pirmām kārtām pārliecība. Vispirms kārtība jāieved galvā un tad tikai jāsāk reālas darbības. Nevar piespiest slinku organismu pēkšņi darīt to uz ko viņš nav gatavs. Visā ir jāievēro mērenība un pakāpenība. Es savu piedalīšanos šajā blogu konkursā jau esmu pieteikusi kādu brīdi iepriekš, jo kad mēnesi pa naktīm nevarēju gulēt, jo man tirpa kājas un tā sāpēja mugura, ka ar mokām varēju pagriezties no vieniem sāniem uz otriem, biju gatava tam, ka tās ir manas dzīves beigas, kad nokļuvu slimnīcā katras pārbaudes rezultātu gaidīju ar paniku. Paralēli tam man bija laiks izvērtēt savu dzīvesveidu, prioritates un to kā dzīvot tālāk. Kad tiku pie pilnas veselības diagnozes, tad tur pēc gadiem 10 rēgojās, večiņa ar kruķiem, ar iespējamu cukura diabētu un vēl citām sīkām niansēm, kas nebūt neradīja patīkamas izjūtas. Tad seko jautājums, vai tu to gribi........., ja nē, jāsāk mīlēt sevi un pirmām kārtām kaut kas jādara sevis labad.

 

Ir vērts uzdot sev jautājumus:

 

Vai tu esi gatava kaut ko mainīt savā ikdienā? agrāk celties, mainīt ēšanas paradumus.

 

Ko tas tev dos? tu būsi vesela un līdz ar to arī daudz stiprāka un pārliecinātāka gan sadzīvē, gan darbā.

 

Ko tas dos tiem, kas ir tev blakus? nevar piespiest apkārtējos pakārtoties  tev  ir jāiemācas savas vajadzības pakārtot pārējiem un palēnām pieradināt pie izmaiņām.

 

Kādu mērķi tu gribi sasniegt. Es gribu būt mīlēta, es gribu, lai manai mazulītei nebūtu kauns, kad mamma, kam jau 50 ies uz skolu. Es vienkārši mīlu šo dzīvi un gribu to dzīvot pilnvērtīgi.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
kintijasieviesuklubslv 7. jūlijs 2011 13:33

tev ir skaists mērķis ;) lai izdodas to piepildīt! man prieks, ka uzrakstīji blogu, turklāt tu jau tagad savas veselības labad veic ļoti būtisku uzdevumu - vingro :)) tagad tikai jāsadziedē kāja, lai atkal varam tikties kustību terapijā pie Kristīnes Baranovas :)