Dūdpārīša pietekums

Autors: hiperkeri, 2011. gada 31. augusts, 10:50:00
Dūdpārīša pietekums

Šādu iesauku mēs saņēmām tad,kad bijām aizbraukuši `kāzās`.Un nevar jau nepiekrist- viens pret otru tomēr esam baigie dūdiņas! Jāsaka,ka šim konkursam es pati piekritu jau pašā sākumā,kad ieraudzīju foršās žirafes,taču mana mīļotā akcepts (jeb-`so lets go!`)atnāca tikpat ātri,cik ātri tas tika viņam parādīts.

 

 

Jā,mēs esam žiperīgs pārītis:D

 

Par bučiņstatistiku-jāsaka,ka,tiklīdz esmu ārā no Rīgas,tad tās bučas ir daudz biežākas- tad neliekas,ka sabiedrība uzliek kaut kādasklapes,vai kāds paparazzi varētu mūs ieraudzīt.. tā mīlināšanās tomēr ir tāds privātāks pasākums.

 

Lai gan-tikko,kad vien savu Misteru Lielisko ieraugu,nevaru viņu nesamīļot tā,ka spiedziens nāk-tur vienkārši tas klikšķis ir uz palikšanu un neko tur nevar darīt..

 

Es savulaik,vērojot dzīvi Rīgā,diezgan bieži viebos par tiem pārīšiem,kas uz ielas apskaujās un tad stāv..un stāv..jā,arī tādi `īmo` ir redzēti,un tad es pie sevis nodomāju-nēēē,manā ideālajā dzīvē nekad tas tā nebūs!

 

Tad nu laikam,tagad esot uz tā ceļa uz savu ideālo dzīvi(:) ),laikam šīs lietas visas kā piekabīte nāk līdzi (:D),tāpēc man viss notiek ātri un kaislīgi(:D:D)-samīļoju tā,ka kauliņi krakšķ un bučoju nost tā,ka nošmakst vien:)

 

Domāju,ka esam ideāla kandidatūra jaunajam `Ultimate Listerine Challenge`,jo,kas nu netrūkst,tās ir visvisādas bučas un bučiņas(un degustēt arī ļoti patīk:) )-lielgabalbučiņas, kuras nāk kā no pārpilnības raga,mīlīgās bučiņas vakaros un gaišās rīta bučas(kurām es varu pateikties,jo tikai tā es spēju pamosties:) tas ir ģeniāls rīta rituāls:) ),bet,par tām degustatora un kaislīgajām bučām-shhhh:)(aizkariņi ciet:) )

 

Taču.Domājams,ka ar šo izaicinājumu tieši šo 2 pēdējo būs tikai vēl vairāk:)

 

Tad nu,cerams,ka būsim viens no `degustācijas pāriem`,bet,ja arī nebūsim,tad gaidiet jauno blogu no jūsu uzticīgās blogotājas Hiperkeri-par bučošanos kļavlapu kaudzēs,kastaņlapu kaudzēs un rudenslietus zemlietussargos:) Nogaršosim to rudeni pēc pilnas programmas:)

 

 

 

ARĪ TU VĒLIES KĻŪT PAR VIENU NO PĀRIEM, KAS PIEDALĀS PROJEKTĀ "KURŠ LISTERINE MUTES SKALOJAMAIS LĪDZEKLIS VISLABĀK GARŠO SKŪPSTĪŠANĀS LAIKĀ?" PIESAKIES KONKURSAM. VAIRĀK PAR TO LASI ŠEIT>>