Dūdpārīša pietekums

hiperkeri
hiperkeri 31. augusts 2011 10:50
779

Šādu iesauku mēs saņēmām tad,kad bijām aizbraukuši `kāzās`.Un nevar jau nepiekrist- viens pret otru tomēr esam baigie dūdiņas! Jāsaka,ka šim konkursam es pati piekritu jau pašā sākumā,kad ieraudzīju foršās žirafes,taču mana mīļotā akcepts (jeb-`so lets go!`)atnāca tikpat ātri,cik ātri tas tika viņam parādīts.

 

 

Jā,mēs esam žiperīgs pārītis:D

 

Par bučiņstatistiku-jāsaka,ka,tiklīdz esmu ārā no Rīgas,tad tās bučas ir daudz biežākas- tad neliekas,ka sabiedrība uzliek kaut kādasklapes,vai kāds paparazzi varētu mūs ieraudzīt.. tā mīlināšanās tomēr ir tāds privātāks pasākums.

 

Lai gan-tikko,kad vien savu Misteru Lielisko ieraugu,nevaru viņu nesamīļot tā,ka spiedziens nāk-tur vienkārši tas klikšķis ir uz palikšanu un neko tur nevar darīt..

 

Es savulaik,vērojot dzīvi Rīgā,diezgan bieži viebos par tiem pārīšiem,kas uz ielas apskaujās un tad stāv..un stāv..jā,arī tādi `īmo` ir redzēti,un tad es pie sevis nodomāju-nēēē,manā ideālajā dzīvē nekad tas tā nebūs!

 

Tad nu laikam,tagad esot uz tā ceļa uz savu ideālo dzīvi(:) ),laikam šīs lietas visas kā piekabīte nāk līdzi (:D),tāpēc man viss notiek ātri un kaislīgi(:D:D)-samīļoju tā,ka kauliņi krakšķ un bučoju nost tā,ka nošmakst vien:)

 

Domāju,ka esam ideāla kandidatūra jaunajam `Ultimate Listerine Challenge`,jo,kas nu netrūkst,tās ir visvisādas bučas un bučiņas(un degustēt arī ļoti patīk:) )-lielgabalbučiņas, kuras nāk kā no pārpilnības raga,mīlīgās bučiņas vakaros un gaišās rīta bučas(kurām es varu pateikties,jo tikai tā es spēju pamosties:) tas ir ģeniāls rīta rituāls:) ),bet,par tām degustatora un kaislīgajām bučām-shhhh:)(aizkariņi ciet:) )

 

Taču.Domājams,ka ar šo izaicinājumu tieši šo 2 pēdējo būs tikai vēl vairāk:)

 

Tad nu,cerams,ka būsim viens no `degustācijas pāriem`,bet,ja arī nebūsim,tad gaidiet jauno blogu no jūsu uzticīgās blogotājas Hiperkeri-par bučošanos kļavlapu kaudzēs,kastaņlapu kaudzēs un rudenslietus zemlietussargos:) Nogaršosim to rudeni pēc pilnas programmas:)

 

 

 

ARĪ TU VĒLIES KĻŪT PAR VIENU NO PĀRIEM, KAS PIEDALĀS PROJEKTĀ "KURŠ LISTERINE MUTES SKALOJAMAIS LĪDZEKLIS VISLABĀK GARŠO SKŪPSTĪŠANĀS LAIKĀ?" PIESAKIES KONKURSAM. VAIRĀK PAR TO LASI ŠEIT>>

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Ivetta 31. augusts 2011 19:05

;) :)

hiperkeri 31. augusts 2011 19:03

:D paldies par Taviem vārdiem:) un par Tavu komentāru arī varu teikt tieši tā pat-Cik MĪĪĪĻI!!!! (F) (party) (party) (party)

Ivetta 31. augusts 2011 17:59

P.S. Un lai to buču neapsīktu ;)

Ivetta 31. augusts 2011 17:58

Ak, šausmas... CIK MĪĻI!!!! Kā Tevi var apskaust (tā balti, balti) :D ;) Un lai jums abiem ir tā - cik to buču, tik arī to gadu (L) ;) (F)

hiperkeri 31. augusts 2011 14:11

Man tas nebija ienācis prātā-man laikam šis vienam cilvēkam būs jāparāda,kuram ir vajadzīgs iedrošinājums spert soli:)-pretī savais laimei:)

elinapaula 31. augusts 2011 13:52

Tādi rakstiņi priecē un neļauj samierināties ar attiecībām ķeksīša pēc! :D

hiperkeri 31. augusts 2011 13:48

:D:D tas labi,ka balta:)
Paldies:)centīsimies!

elinapaula 31. augusts 2011 13:38

Lasot ko tādu, tiešām pārņem balta skaudība! :) No sirds novēlu jums jums tā arī turpināt!!!

mazaa raganina 31. augusts 2011 13:36

(Y)

hiperkeri 31. augusts 2011 12:56

Man taču IR jāattaisno uz mani liktās cerības! 8-|

kintijasieviesuklubslv 31. augusts 2011 12:39

Jūtu, ka no jums varētu sanākt atraktīvs skūpstīšanās "Ultimate Listerine Challenge" pārītis :D

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā