Drēbju skapis rāda mēli

nosiguldas
nosiguldas 5. marts 2015 16:08
1374

Ziema, ziema mīļā ziema..... Sēdošs darbs, maz fizisku aktivitāšu un nepārvarama velme pēc kaut kā garšīga.

Attēlu rezultāti vaicājumam “konfektes”

Saņemot sen gaidīto paciņa, pie sevis nodomāju. Kaut nu vismaz viena no kleitām man derētu.

Ieraudzītais mani iepriecināja. Skaisti, patiesi skaisti. Nevarēju sagaidīt vakaru, kad varēšu uzmērīt jauno tērpu, kas bija domāts šīs nedēļas nogales pasākumam.

Manas cerības piepildījās, vienā no kleitām ielīdu, bet bija skaidrs, ka tā velkama nost un noliekama skapī ar tālejošu mērķi- uz meitas izlaidumu nomest svaru tik, lai varētu ietilpt kleitā un tā nekur neuzsēstos.

Paldies dievam svaros nav baterejas, bet ir skaidrs, ka labāk nemaz nezināt, cik tie rāda, jo apģērbs runā pats par sevi. Nu ko, ir pēdējais laiks ko darīt lietas labā. Pacēlu klausuli un piezvanīju savai paziņai. Rezultātā šodien došos pie viņas uz konsultāciju un reizi nedēļā sportošu zem stingras viņas kontroles. Tur arī pabojāšu garastāvokli, paskatīšos, ko rāda svari.

Visnegaidītākais bija tas, ka apjomi ir pieauguši krūtīs un roku aukšdelmos, kas man bija liels pārsteigums, jo agrāk tādu problēmu nebija. Un protams tas ir smags izaicinājums, jo šos apjomus samazināt ir ļoti grūti. Ķeros pie interneta un atradu vingrojumus, kurus varu pildīt mājās :

Godīgi! No rīta tāpat laika nekam nepietiek, vai es saņemšos vēl arī vingrot neesmu pārliecināta. 

Attēlu rezultāti vaicājumam “drēbju skapis”

Nu ko mērķis ir- kleita skapī, kas skatās uz mani katru reizi, kad to atveru. Ideālā vajadzētu nemest kādus 10 kilogramus.

sasniedzamais laiks- maijs

instrumenti- GRIBASSPĒKS un sen zināmi sīkumi

ūdens, ēšanas pieradumu maiņa un fiziskas aktivitātes.

Nu ko,

zemais stars ieņemts, tagad tikai uz priekšu.


 

Viens, divi, trīs... LAI SĀKAS MARTA MARATONS!

 


Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
nosiguldas 6. marts 2015 10:15 VIT@

Godīgi sakot, reti ar mani notiek lietas, kuras nevaru kontrolēt, bet šogad jāatzīst, ka te jākliedz Help. vakar noriskēju uzkāpt uz svariem, teiksim tā, ja apgriež ciparu otrādi, cilvēks ir smagi slims. :)

Nikte 5. marts 2015 16:45

(hi) lai veicas!!!

Ciao 5. marts 2015 16:23

Vēlu izturību un neatlaidību.
Godīgi sakot sākumā ir mazliet jāuzsēžas uz diētas, lai lielums noiet un tad sākt sevi trenēt zālē, skriet vai citas aktivitātes.. citādi sanāks uztrenēt tagad to no kā gribi tik vaļā.