Diskusija: kā tu paciet savas īpašās dienas?

kintijasieviesuklubslv
kintijasieviesuklubslv 7. aprīlis 2011 09:00
2018

Sarkanās dienas, revolūcija, draudzenes… Kādos tik mīļvārdiņos netiek sauktas menstruācijas! Dalāmies pieredzē – kā tu paciet savas dienas? Tu esi sieviete īpaši raudulīgā un jutīgā vai seksīgi iekārojamā? Kādas higiēnas preces tu šīm dienām izvēlies un kādēļ?

 

 

 

Aicinu iesaistīties Sieviešu Kluba diskusijā un dalīties vienai ar otru pieredzē par to, kā mierīgāk un optimiskāk pavadīt mēneša īpašās dienas!

 

Varbūt tu esi no tām laimīgajām, kam mēnešreizes bijušas vai nebijušas, jo uz organisma pašsajūtu un izskatu tās neatstāj nekādu iespaidu?

 

Teikšu godīgi – man nav paveicies! Jau dažas dienas pirms mēnešreizēm mani spēj saraudināt pat vissīkākais nieks, visu laiku gribas ēst saldumus (izņēmums ir tikai tagad – gavēņa laikā, kad esmu saldumus ievirzījusi Tabu ēdienu sarakstā, kas gan nenozīmē, ka man tie nekārojas!). Vēl trakāk – pirms mēnešreizēm man vienmēr uzmetas kāda pumpa un es pieņemos svarā par kilogramu vai diviem!

 

Lai krāsas tik jutīgajās mēneša dienās kļūtu vēl drūmākas, visas pirmsmēnešreižu pazīmes turpinās tikmēr, kamēr ikmēneša asiņošana ir beigusies.

 

Vienā vārdā sakot – mēnesī gandrīz 10 dienas esmu īpaši jutīgā, viegli aizvainojamā, kašķīgā, viegli ievainojamā, kaprīzā…

 

Lai šīs dienas pārciestu vieglāk, nevēlos liekus pārsteigumus higiēnas preču izvēlē. Starp paketēm un tamponiem, zaļo gaismu iededzu noteikti tamponiem. Turklāt mana pārbaudīta vērtība jau gadiem ir tieši O.B. tamponi, jo man patīk to lietošanas ērtums, kompaktums un drošība (uzsūkšanas spējas)!

 

Kā ir ar tevi un tavu pašsajūtu mēneša īpašajās dienās? Nevar būt, ka starp jums visām esmu vienīgā tāda īpaši jutīgā un raudulīgā?

 

Piedalies diskusijā un iespējams tieši tev dāvināsim iespēju notestēt O.B. tamponus! Diskusijas uzvarētāja būs tā, kurai būs visplašāk un asprātīgāk izstāstīta pieredze mēneša īpašajās dienās!

 

 

 

Lai raisās sarunas! Iesaisties diskusijā arī tu! Zinām, arī tev ir savs viedoklis šajā jautājumā!

 

Kintija, Sieviešu Klubs

 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
banderoso 7. aprīlis 2011 20:02

Man tās ir parastas dienas, tikai biežāk jāiet uz toileti, lai nomainītu tamponu

agita 7. aprīlis 2011 16:11

Pirms bērna piedzimšanas mēnešreizes noritēja bez sāpēm un bez garastāvokļa maiņas. Bet pēdējo gadu tas norit šausmīgi - stipras sāpes vederā,ka neko nevari darīt, tikai gulēt gultā vai rāpot, garstāvoklis mainās bieži, vemšana un vemšanas sajūta, stipras galvassāpes, reibonis.
Jau daudzas zāles izmēģināju, bet kamēr nekas nelīdzēja.

hiperkeri 7. aprīlis 2011 13:44

vaiii-es pēdējā laikā kļūstu ļoti jūtīga un arī raudulīga.drīzāk,kaprīza,jo gribas būt samīļojamai un apčubinātai..

matematika 7. aprīlis 2011 13:25

Ojj.. Es esmu tiek viegli nokaitināma, citreiz pat liekas, ka pati velku uz kašķi pirms mēnešreizēm. Reizēm neizturamas galvas sāpes, kaut gan galvas sāpes pilnīgi noteikti paciešu labāk nekā vēdersāpes. Bet tās negulētās naktis ko esmu mocījusies ar vēdersāpēm mēnešreižu laikā.. šausmas! Dzēru stipros ibumetinus, visu nakti grozījos, liku spilvenu zem vēdera, jo parasti kad kkā saspiež to vēderu, tad liekas ka sāpes mazinās..
Nu man naktis ir mierīgākas, taču svārstīgais garastāvoklis, galvas sāpes, jūtīgās krūtis, saldumu kāre, svīšana, asaras.. nu viss tas man ir! + šķiet, ka mēnešreizēs man imūnsistēma vnk nobrūk un visādas iesnas un klepus momentā pielīp.
Vispār, vienmēr jau nav briesmīgi, ir reizes, kas paiet diezgan nemanāmi, bet tajās parasti tiek pielietotas zāles. Tomēr vairumā mēnešreižu es jūtos briesmīgi.. nespēcīga.

kaimimeitene 7. aprīlis 2011 13:13

Nabadzītes tās, kas mokās šajās dienās! Man gluži pretēji,TĀDA enerģija parādās,-varu lēkt,skriet,spēka pietiek un vēl pāri paliek!!! Nejūtu ne nogurumu,ne garastāvokļa maiņu,jūtos labi un komfortabli,jokoju un priecājos par dzīvi! Draugi jau pat sākuši smieties:"O,Madžai ideāls garīgais un ašie joki,tātad dienas klāt!" Par savām dienām nesūdzos itin nemaz! :)

inguce 7. aprīlis 2011 12:57

:) man gan otrādāk! pirms bērna nebija nekas- ne garastāvokļa maiņas, ne jūtīgums. Dažreiz nedaudz pasāpēja vēders- ar Nošpu līdzēja 100%.

a tagad... uu!! vismaz dienas 3 iepriekš- kašķis, viss besī, var uznākt raudiens par sīkumiem, ik pa laikam asas durstošas sāpes līdz pat MR sākšanās laikam. Šķidruma uzkrāšanās- liekas, ka uztūkstu kā bumba, lai gan svara ziņā īpaši nemainās. Cikls ir stipri īsāks, dažbrīd liekas, ka iekļaujas 2x mēnesī :D

kā cīnos? Ierobežoju šķidruma patēriņu, vairāk tēju, kā pliku ūdeni. Ar garastāvokli neko nevaru pasākt, tāpēc novirzu energiju mājas tīrīšanā :) Savai labsajūtai nu jau n-tos gadus lietoju tikai tamponus, jo MR kā tādas vnk kaitina :D besī un viss... Kamēr biju stāvoklī, likās tik super, ka nav vispār!! :)

madeleina 7. aprīlis 2011 12:57

Man tas pats pirms mēnešreizēm ir ļoti liela apetīte, pēc tam jau pāriet, arī ir kāda pumpa, bet savādak jūtos labi, bet tad kad sākās tad nezinu kur likties, pirmajā protams nē bet gan otraja un trešajā tad man viņas ir vissāpīgākās, ( bet saka tā kad sievietēm palīdzot mandeles tieši to dienu laikā, nezinu cik tur ir taisnība)

liga 7. aprīlis 2011 11:58

Man ļoooooti izteikti ir tas,ka +/- nedēļu pirms ir nenormāla apetīte un kāre pēc saldumiem ir vēl nenormālāka, parasti arī pieņemos svarā no 1-2 kg, arī vismaz viena:) pumpa noteikti parādās...un jā,tā trakā svīšana:),dažkārt arī viegla aizkaitināmība,bet ne vienmēr,taču sākoties, visas pazīmes izgaist un tikai dažreiz ir minimālas sāpes:)

daigar 7. aprīlis 2011 11:29

Pirms bērniņa dzimšanas mani, kā jau vairākums meiteņu minēja, bija šausmīgas sāpēs vēderā un pašsajūta arī briesmīga, bez pretsāpju zālēm neiztiku nevienu mēnesi, bet pēc bērniņa piedzimšanas dienu pirms MR parasti jūtu muguru, tās nav sāpes, bet tāds jūtīgums, un pirmajā dienā nedaudz iesāpās vēders, bet citādi es nejūtu, ka tās būtu savādākas dienas par citām.

7. aprīlis 2011 09:35

Patiesībā,kā kuru reizi, sāpes pēdējos mēnešos vairs nav tik lielas, agrāk varēju kaut pa sienām līst, palīdzēja tikai Nealgīns - zirga zāle, spēcīga,bet palīdz.
Raksturs mainās,nedēļu pirms, mani kaitina visa Pasaule,visi cilvēki ir slikti un tad vēl tās pinnes...!! :)

heima 7. aprīlis 2011 09:31

Kādreiz bija ļoti smagi-ar stiprām pretsāpju zālēm,pēc bērna piedzimšanas stipri vieglāk:)Ar smaidu uz lūpām. ;)

Sanjazz 7. aprīlis 2011 09:29

tb kļūst :$

Sanjazz 7. aprīlis 2011 09:29

Pirms meitiņas MR bija šausmīgas...sāpes neizturamas! Bet pēc dzemdībām pat nejūtu ka tādas ir,tik ko sākoties vēders pasāp mazliet bet tas arī viss! Bet bez kādas mega pumpas un nenormālas svīšanas neizpaliek neviena MR :^) Tā pat zinu kad tuvojas,jo kļūstu viegli aizkaitināma,raudulīga un visa pasaule kļšt slikta:D

taschinka 7. aprīlis 2011 09:20

Raudulīga nēesmu,bet viegli nokaitināma,dusmīga,neapmierināta gan :@ :D

taschinka 7. aprīlis 2011 09:18

Man vienmēr šīs dienas ko saucu par "svētkiem" paiet grūti,tā ka no mājas nevar iziet.Sāpes vēderā,slikta pašsajuta.
Šajās dienās arī nevar nekur doties,jo man ir stipras m/r,jo ir asins nerecēšana.Jāpotē potes,lai mazin°ātu to visu un sīs potes ir tik sāpīgas,ka liekas,ka ar skalpeli griež ādu.Tā kā tas viss man ir ne tikai grūti,bet briesmīgi.Jā,tagad nu jau 10 mēnešus lietoju Depo provera kontracepciju un m/r vispār nav.Tad nu tagad ar to visu ir labi,bet tomēr,ja nav m/r tad nav arī drosības sajūta,jo neviena kontracepcija jau 100% nepasargā no grūtniecības,līdz ar to man tas viss atkal nepatīk.
Bet tagad man vismaz asins analīzes labas,nav jādzer dzelzi maizes vietā.
Ja ir kaut kas labs,tad noteikt arī būs slikts.

inesev 7. aprīlis 2011 09:05

Ar Ibumetiina paliidziibu :D

mazaa raganina 7. aprīlis 2011 09:02

Pirms bērnu dzimšanas bija traki,man šausmīgi sāpēja vēders un pašsajūta bija drausmīga,slikta dūša, galva sāpēja un parasti uzmetās viena vai divas pumpas uz pieres. :D
Pēc bērnu dzimšanas man nav nekādu problēmu, varbūt neliela raudulība, bet tas nav pasaules gals.Citādi viss o.k.

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā