Colgate® Maximum Cavity Protection ar Cukurskābju neitralizētāju – jauna kvalitāte kariesa novēršanā

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 29. janvāris 2015 14:01
1858

Pēc astoņiem intensīvu pētījumu gadiem Colgate nācis klajā ar jaunu, inovatīvu produktu Colgate® Maximum Cavity Protection – vienīgo zobu pastu, kurā izmantota cukurskābju neitralizētāja tehnoloģija. Šis ir pirmais šāda veida inovatīvs izgudrojums kopš fluoru saturošu zobu pastu ražošanas sākuma. Lietojot jauno zobu pastu, ir iespējams pat uz pusi samazināt zobu kariesa agrīnos simptomus!


Pirmo reizi 60 gados, kopš fluors, kas samazina zobu jutīgumu pret skābēm, tika pievienots zobu pastām, mums ir pieejams vēl viens inovatīvs produkts, kurš lieliski veicina fluora savienojumu profilaktisko funkciju un sāk iedarboties jau agrīnās stadijās. Zobu pasta Colgate® Maximum Cavity Protection ar Cukurskābju neitralizētāju neitralizē skābes, kuras veidojas, baktērijām pārstrādājot cukuru, pirms šīs skābes spējušas nodarīt kaitējumu zobu emaljai un izraisīt zobu caurumu veidošanos, un atjauno fizioloģisko pH līmeni zobu aplikumā. Pateicoties inovatīvajai tehnoloģijai, jaunā zobu pasta salīdzinājumā ar pastu, kas satur tikai fluoru, par 50% samazina zobu kariesa agrīno simptomu parādīšanos un par 20% samazina zobu caurumu veidošanos.

20150128173957-36555.jpg

Jaunais Colgate® Maximum Cavity Protection ar Cukurskābju neitralizētāju ir inovatīvs produkts, kas piemērots visai ģimenei. Mūsdienās cilvēki uzturā lieto ļoti daudz ogļhidrātu, un tie veido aplikuma plēvīti uz zobiem. Ja laicīgi no tās neatbrīvojas, sāk veidoties zobu kariess. Šis produkts ir izstrādāts tieši tā, lai cīnītos ar kariesu, stāsta zobārste Jeļena Verulidze. Jaunās Colgate Maximum Cavity Protection sastāva unikālā formula sniedz 4 reizes labākus rezultātus salīdzinājumā ar pastām, kur fluors ir citos ķīmiskajos savienojumos. Lietojot zobu pastu pareizi un regulāri, no rīta un vakarā uzreiz pēc ēšanas, samazinās kariesa veidošanās risks līdz pat 50%.

„Šo jauno zobu pastu īpaši iesaku lietot bērniem no 7 gadu vecuma un pusaudžiem, jo viņu zobiem ir nepieciešama īpaša aizsardzība zobu mineralizācijas laikā. Tāpat arī pieaugušiem cilvēkiem jaunais produkts palīdzēs samazināt jaunā un sekundārā (kariess zem plombām) kariesa veidošanos,” uzsver J.Verulidze.

20150128174104-49494.jpg

Colgate® Maximum Cavity Protection ar Cukurskābju neitralizētāju var nosaukt par 21. gadsimta produktu. Šo zobu pastu Colgate-Palmolive ir radījis, reaģējot uz satraucošajiem datiem, kas liecina par zobu kariesa straujo izplatīšanos visā pasaulē. To apstiprina nesen veikto pētījumu rezultāti, kas veikti pēc Colgate-Palmolive pasūtījuma. Vairāk nekā 62% pētījuma dalībnieku atzina, ka viņiem pēdējo divu gadu laikā bija nepieciešama zobu plombēšana. Trešdaļa respondentu atzīst, ka vēršas pie speciālista tikai tad, kad veselības problēmas jau ir radušās. Līdz ar to vairāk nekā puse zobārstu apmeklējumu beidzas ar jaunām plombām. 71% respondentu atzīst, ka nav apmeklējuši zobārstu vai zobu higiēnistu profilaktiskos nolūkos pēdējā gada laikā. Vēl satraucošāki ir cilvēku priekšstati par efektīvu zobu tīrīšanu, piemēram, vairāk nekā 33 % respondentu uzskata, ka ābola apēšana ir līdzvērtīga zobu tīrīšanai. Tas ir diezgan satraucošs rādītājs, jo liels ābols pats var saturēt aptuveni 27 g monosaharīdu – tikpat daudz, cik 5 tējkarotes cukura!

„Nevienam nav noslēpums, ka mūsdienās ar pārtiku un dzērieniem tiek uzņemts pārāk daudz cukura un citu vienkāršo ogļhidrātu, kas nodara lielu kaitējumu visam mūsu organismam, tai skaitā arī zobiem. Mutes dobumā mītošās baktērijas barojas tieši ar ogļhidrātiem, kā rezultātā rodas skābes, kas pazemina pH līmeni un veicina zobu bojāšanos. Primāri būtu jāsamazina cukuru saturošu produktu daudzums uzturā, jācenšas neēst starp ēdienreizēm, kā arī jāparūpējas par atbilstošu mutes dobuma higiēnu,” norādīja uztura speciāliste Eva Kataja.

Zobu kariess var nopietni ietekmēt cilvēka vispārējo veselības stāvokli. Šīs saslimšanas simptomu vidū var būt sāpes, zobu bojāeja un košļāšanas funkcijas pasliktināšanās. Tas negatīvi ietekmē cilvēka labklājību, pašcieņu, nodarbinātības izredzes un sociālo statusu, jo veselīgs smaids ir svarīga ikdienas komunikācijas sastāvdaļa.

„Smaids iedrošina, atbruņo, uzmundrina sarunu biedru, tas stāsta par pretimnākošu attieksmi saskarsmē un norāda uz iekšēju apmierinātību ar sevi un situāciju. Patiesi pausts smaids ir vislabākā atslēga jūsu veiksmei attiecībās gan ģimenē, gan draugu lokā, gan koleģiālā darba vidē. Smaids ir kā signāls otra pieņemšanai,” atzīmē Latvijas Psihoterapeitu biedrība.

Pētījuma dati atklāj, ka vismaz puse aptaujāto uzskata kariesu par nenovēršamām cukura ēšanas sekām. Tomēr izrādās, ka pret to var efektīvi cīnīties, un, pareizi ārstējot, šīs izmaiņas ir iespējams novērst vai aizkavēt agrīnā stadijā. Vispirms svarīgi ir atcerēties par zobu regulāru un pareizu tīrīšanu, jo īpaši pēc cukuru saturošu uzkodu ēšanas, jo cukurs slēpjas gandrīz visā pārtikā, ko mēs patērējam. Lietojot šo zobu pastu, cukurskābju neitralizētājs palielina zobu aizsardzības līmeni, samazinot zobu caurumu veidošanās risku.

Zobu pasta Colgate® Maximum Cavity Protection ar Cukurskābju neitralizētāju ir pieejama trīs variantos: divi pieaugušajiem – Fresh Mint un Whitening un viens bērniem – Junior –, ko var lietot bērni no 7 gadu vecuma.


Colgate® Maximum Cavity Protection produkti ir plaši pieejami visā Latvijā, tajā skaitā mazumtirdzniecības tīklos Maxima, Rimi, Drogas, Mego un Prisma. 


20150129140047-45387.jpg


Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies