Cilvēces ģeniālais izgudrojums – masāža

Intensa.pro
Intensa.pro 14. oktobris 2014 10:18
2167

Masāža praktiski ir visģeniālākais cilvēces izgudrojums. Tai pakļaujas prakstiski viss: atbrīvo no celulīta, savelk ādu, novērš sāpes utt. Tādēļ daudzus gadus masāža ir un paliek visspolulārākais procedūras veids jebkura vecuma sievietēm un vīriešiem. 
 Skaistumkopšanas industrijas portāla Intensa.Pro redākcija piedāvā 5 vispopulārākos mašāāas veidus.

Estētika: Anticelulīta masāžamassaz-intensa.pro

Lai atbrīvotos no ienīstās “apelsīna miziņas”, ar vienu vēlēšanos diemžēl nepietiek. Šīs problēmas risināšanai nepieciešama kompleksa kopšana, kas sevī iekļauj anticelulīta masāžu. 
Anticelulīta mašāžu veidi ir dažādi: rokas, vakuuma, limfodrenāžas, manuālā utt., tādēļ ikviens var izvēlēties sev vispiemērotāko. 
Аnticelulīta masāža veic auguma korekciju un ķermenis iegūst vēlamo formu. Papildus masāžas laikā tiek izvadīts liekais šķidrums, kā rezultātā izzūd tūska. Pēc procedūras šūnās aktivizējas vielmaiņa un atjaunojas muskuļu tonuss. Procedūras laikā uzlabojas asinsrite, tādēļ audi tiek apgādāti ar skābekli.
Ja pēc masāžas kursa ievēro konkrētus nosacījumus, piemēram, pareizs uzturs un fiziskās aktivitātes, iegūtais rezultāts saglabājas ilgstoši.

Ārstēšana: Klasiskā masāža

Klasiskā masāža droši vien ir visiecienītākais un populārākais masāžas veids. Tā piemērota tiem, kuri vēlas atslābināties, atpūsties un izbaudīt patīkamas izjūtas. Citiem vārdiem runājot, piemērota ikvienam. 
Masāžas laikā uzlabojas asinsrite, nostiprinās imūnā sistēma, likvidējas dažādas muskuļu sāpes, uzlabojas limfas plūsma, nostiprinās saites utt.
Klasisko masāžu var veikt visam ķermenim vai atsevišķi konkrētai ķermeņa daļai, piemēram, tikai mugurai, kaklam un plecu zonai, vai masēt jostas vietu un muguras apkšdaļu. 
Masāžas laikā meistars izmanto dažādas eļļas, kuras mazina berzi un rada patīkamu sajūtu.

Tonizēšana. Sportiskā masāža

Vēl pirms dažiem gadiem sportisko masāžu veica tikai profesionāliem sportistiem. Mūsdienās sportiskās masāžas mākslu var izbaudīt tie, kuri nekādi ar sportu nav saistīti. 

Raksta turpinājumu lasiet ŠEIT

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies