Brīvprātīgi piespiedu kārtā - diēta visam mūžam

nosiguldas
nosiguldas 14. marts 2011 10:03
889

Manas superdiētas nosaukums.

JA GRIBU, VARU VISU

 

Kā es nonācu līdz šai diētai?

Ierados pie ārsta, lai stātos grūtniecības uzskaite. Sākotnējais svars 94-95 kg  augums 170. cm.,

Ņemot vērā ka grūtniecība bija iestājusies 38. gados  un ņemot vērā lieko svaru, pirmās aizdomas par iespējamo grūtniecības diabētu parādījās jau pirmajos mēnešos nododot analīzes. Ar ko draud šī slimība lasīju internetā, tāpat izlasīju, ka diabēts grūtniecības laikā ir pirmais rādītājs, ka ja es nesekošu līdz savam svaram, sev daudz lielākas problēmas varu radīt pēc 40. gadiem, tas ir 2. pakāpes cukura diabētu uz visu atlikušo mūžu. Vēl lielāks stimuls bija, ziņa, ka grūtniecības diabēta bērni var aiziet bojā 8. grūtniecības mēnesī.

 

Cik kg izdevās nomest? Kādi bija šīs diētas ieguvumi.

Visu grūtniecības laiku noturēju svaru 95.kg, pēc dzemdībām 78.kg, tagad ap 80.kg.  Bija laiks pārdomām, vai gribu turpmāk būt vesela vai sēdēt uz zālēm. Iemācījos domāt līdz, kad lietoju pārtiku, viennozīmīgi esmu pārliecināta, ka pareizi jāēd visu gadu un visu ko vēlies tikai nedaudz piedomājot cik tu apēd. Un protams ir jābūt fiziskām aktivitātēm, ar to nedomāju tikai fitnesa centrus, es eju uz darbu ar kājām uz mājām ar kājām, braucot vilcienā vingrinu muskuļus, tagad tas jau ir kā neatņemama sastāvdaļa, no rīta klausos mūziku un tā vietā lai šūpotu ritmā kāju , savelku un atlaižu kāju muskuļus. Ziemā tīru sniegu, bet vasarā strādāju dārzā.

 

Diētas plāns soli pa solim

Lai cīnītos ar lieko svaru papildus diētai lietoju uztura bagātinātāju MULBERIE

Satur standartizētu zīdkoka ekstraktu, kas var palīdzēt samazināt cukura un cietes absorbciju pēc maltītes.Sākumā atteicos no baltmaizes, protams kūciņām, saldumiem un cukura, kartupeļiem, makaroniem.

 

To vietā ēdu rupmaizi, medu, rīsus, griķus un auzu pārslas. Ēdu zivis un gaļu,'visu veidu dārzeņus, augļus -citrusaugļus, zemenes. Jogurta vietā bio lakto.

 

Sākumā raudāt gribējās, jo nevarēju iedomāties, ka nevarēšu lietot cukuru, kartupeļus un baltmaizi. Tagad rupmaize man garšo labāk par baltmaizi, ar medu labprāt dzeru kafiju, no kartupeļiem gan neatsakos.

 

Tā kā diabēts progresēja, iepazinos ar ārsti, kas konsultē diabētiķus un tur es saņēmu ļoti vērtīgus ieteikumus. Ēst var visu tikai, uz pusi mazāk nekā tajā brīdī acis vēlās, tas ir, ja gribās četrus kartupeļus noņem no šķīvja divus, kam pieturos arī tagad. Protams, dzert daudz šķidruma un pēc iespējas ēst biežāk un mazākas porcijas.

 

Cik bieži šo diētu var izmantot?

 

Šo diētu ir jāietur pastāvīgi, visu gadu, ko tagad arī daru, nelietoju tikai Mulberie, vienkārši tapēc, ka nav finansiālu iespēju, bet pie iespējas noteikti kādu laiku lietošu.

 

Diētas krīzes punkti.

 

Ja pie tās pierod, krīzes punktu nav, brīdī, kad gribās padoties vēdera izvirtībām, atceros vārdus "Cukura diabēts"un viss nostājas savās vietās, veselība, iespējamā grūtniecības iestāšanās, iespējams iepatikšanās noteikta cilvēkam ir ļoti spēcīgi stimuli pastāvīgi turēt sevi formā. Manā gadījumā, man ir maza meitiņa un man noteikti negribēsies, lai viņai ir kauns, ka mamma nāk uz skolu, mans vīrs ir 4. gadus jaunāks par mani, tātad man vajadzētu izskatīties vismaz 5 gadus jaunākai nekā esmu.

 

Kā es jūtos tagad.

 

Jūtos pat ļoti labi, ja godīgi, gribētos vēl kādus 5-7 kg nomest, bet es noteikti nepielietošu nekādas radikālas metodes, jo īslaicīgās diētas ir tikai šoks organismam, lai diēta nestu labumu, pirmkārt ir jābūt raksturam, jāaudzina sevi, jāēd viss, kas garšo tikai daudz mazākos daudzumos. Ēdiens ir jābauda, tapēc priekšnosacījums, tam protams jābūt ļoti garšīgam.

 

Foto

 

Atturēšos no fotogrāfiju iesūtīšanas, jo brīžos, kad gribu sev pabojāt garastāvokli paskatos savās kāzu fotogrāfijās............

 

PASTĀSTI PAR SAVU VEIKSMĪGO DIĒTU UN LAIMĒ BALVAS!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
nosiguldas 14. marts 2011 14:13

jā gan, to ieteica man ginekoloģe, ja palasa anotāciju, tad parastiem vārdiem, tas palīdz iznīcināt slikto cukuru un cieti, ko uzņemam no pārtikas, izgatavots no zīdkoka lapām, ja pareizi atceros, tas japānā pastāvīgi lieto zīdkoka uzlējumu pirms katras ēdienreizes.

pece 14. marts 2011 14:10

Malacīte!

To preperātu ārsts ieteica?