Bezmaksas ķermeņa sastāva pārbaudes Electric run skrējienā Jūrmalā

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 28. septembris 2018 09:56
339

Šī gada 29. septembrī norisināsies Electric run Jūrmala skrējiens, kas pulcēs skrējējus un nūjotājus, lai kopīgi dotos 5 km garajā distancē. Pasākuma prioritāte ir veselīga dzīvesveida popularizēšana un veicināšana. Atbalstot šo sportisko iniciatīvu un aktīvu un veselīgu dzīvesveidu kopumā, jau tradicionāli BENU Aptieka piedāvās pasākuma dalībniekiem un apmeklētājiem veikt bezmaksas ķermeņa sastāva un citas vērtīgas pārbaudes, kas ļaus noskaidrot būtiskus datus par savu ķermeni.

Electric run Jūrmala aktivitātes sāksies šīs sestdienas pēcpusdienā ar iesildīšanos Zumba fitness ritmos, savukārt sākot ar 18:30 tiks doti starti 500 metrus līdz 1 kilometru garajiem bērnu skrējieniem. Tikmēr plkst. 20:00 skrējēji un nūjotāji dosies 5 kilometru  garajā distancē, ko rotās gaismas efekti un ieskandinās mūzikas ritmi. Atbalstot šo skrējienu un veselīgi aktīvu dzīvesveidu, BENU Aptieka pasākuma dalībniekiem un apmeklētājiem piedāvās veikt  bezmaksas ķermeņa sastāva pārbaudes, asinsspiediena mērījumus, kā arī nodegustēt LIVSANE ūdenī šķīstošos vitamīnus. Visi mērījumi un degustācijas būs pieejamas bez maksas BENU Aptiekas teltī, kas atradīsies sacensību starta-finiša zonā. Būs padomāts arī par pašiem mazākajiem, kam BENU teltī paredzēts bērnu izklaižu stūrītis.

Pasākuma ietvaros piedāvātās ķermeņa sastāva pārbaudes ir īpaši mērījumi, kas tiek veikti, izmantojot atbilstošu tehniku, kura ļauj noteikt detalizētus ķermeņa sastāva rādītājus, tādus kā svars, ķermeņa masas indekss (ķermeņa masas un auguma samērs), ķermeņa tauku masas procentuālā attiecība pret ķermeņa kopējo masu, ūdens procentuālais saturs ķermenī, ķermeņa muskuļu masa, kaulu masa, ķermeņa bioloģiskais vecums un viscerālo tauku daudzums. Pārbaudes veiks speciāli apmācīti BENU skaistuma un veselīga dzīvesveida speciālisti, kas, balstoties uz šo pārbaužu rezultātiem, sniegs tieši Jums piemērotas veselīga dzīvesveida rekomendācijas par ieteicamo uzturu un fizisko slodzi ikdienā. Savukārt asinsspiediena mērījumi ir ļoti svarīga un vienkārša sirds veselības pārbaude ikvienam cilvēkam. 

Šie un citi noderīgi mērījumi, piemēram, ādas un matu stāvokļa pārbaudes, ikdienā ir pieejamas BENU Aptiekās vairākās Latvijas pilsētās, veicot iepriekšēju pierakstu aptiekas mājaslapā www.benu.lv .

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies