BENU Aptieka atver e-aptieku un nodrošina preču piegādi visā Latvijā

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 29. aprīlis 2021 16:30
230

Lai nodrošinātu ātru, ērtu un drošu bezrecepšu medikamentu, veselības, skaistuma un labsajūtas preču iegādi, BENU Aptieka ir atvērusi e-aptieku, kurā šobrīd ir pieejamas vairāk nekā 3200 preču tādās kategorijās kā skaistums un ādas kopšana, uztura bagātinātāji, medicīnas preces, higiēna, kā arī nepieciešamās lietas māmiņām un bērniem. E-aptiekā veiktie pasūtījumi tiek piegādāti visā Latvijas teritorijā. 

“Covid-19 pandēmija ir ievērojami mainījusi patēriņa un ikdienas iepirkšanās paradumus, lielāku uzsvaru liekot uz iepirkšanos internetā un drošiem piegādes risinājumiem. Turklāt jārēķinās, ka arī pēc ierobežojumu mazināšanas daļa klientu priekšroku dos tieši attālinātai preču iegādei. Tādēļ, sekojot mūsu klientu vajadzībām un pieprasījumam, esam nolēmuši atvērt e-aptieku, kurā var ātri, ērti un droši noformēt pasūtījumu, kā arī saņemt farmaceita tiešsaistes konsultāciju. E-aptiekas atvēršana ir nākamais BENU Aptiekas attīstības solis, kas līdztekus BENU Aptiekas Digitālajai Lojalitātes kartei un Medikamentu iegādes atgādinājuma programmai ļauj klientiem sniegt vēl pieejamāku un kvalitatīvāku farmaceitisko aprūpi un klientu apkalpošanu. Turpinām nodrošināt Recepšu medikamentu piegādi uz mājām atbilstoši VM rīkojumam nr. 109 par zāļu piegādi. Detalizētāku informāciju klienti var saņemt, zvanot uz mūsu klientu apkalpošanas centra  tālruni 25 621 621,” stāsta BENU Aptieka Latvija direktore Anete Rožkalna. 

Pasūtījumu BENU e-aptiekā ir iespējams noformēt gan reģistrētiem, gan nereģistrētiem lietotājiem, tomēr reģistrētajiem lietotājiem ir iespēja saņemt īpašos piedāvājumus un uzkrāt lojalitātes punktus par veiktajiem pirkumiem. 

Pašlaik BENU e-aptiekā ir pieejams plašs sortiments, kopskaitā vairāk nekā 3200 preces, kas regulāri tiek papildināts. Šobrīd pieejamo preču klāstā ietilpst uztura bagātinātāji, bezrecepšu medikamenti, pasaulē vadošo zīmolu kosmētika un ķermeņa kopšanas līdzekļi, medicīniskās ierīces un specializētā pārtika. 

Lai atvieglotu iepirkšanos internetā un sniegtu klientiem attālinātas konsultācijas par zāļu lietošanu un dažādiem ar veselību saistītiem jautājumiem, katru darba dienu laikā no 09:00 līdz 17:00 e-aptiekā darbojas klientu servisa centrs, kas nodrošina ne vien konsultācijas par e-pirkumiem, bet arī farmaceita tiešsaistes konsultācijas.

E-aptiekā veiktie pasūtījumi tiek piegādāti uz jebkuru Latvijas vietu. Preces var tikt piegādāts uz mājām, DPD Pickup punktiem vai Circle K, Virši A un Viada degvielas uzpildes stacijām. Piegāde tiek veikta 2-3 darbadienu laikā pēc pasūtījuma noformēšanas. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies