Augi kas cīnās ar iekaisumu

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 22. novembris 2013 00:00
3551

Ja meklējat dabīgu veidu kā cīnīties ar iekaisumu, tad lūk daži augi kuri dziedē…

 

Melnie pipari

 

Šī ir visbiežāk izmantotā garšviela, kas satur aktīvo fenola savienojumu kuru sauc  - piparine. Tie nomāc enzīmus kuri rada iekaisumu un pat nedaudz anestezē mazinot sāpes. Tie veicina asinsriti un attīra asinis un locītavās no uzkrātajiem toksīniem.

 

Kaijēnas pipari

 

Tie stimulē asinsriti un aptur iekaisuma procesus, bloķējot fermentus kuri izraisa iekaisumu. Aktīvā sastāvdaļa kapsicīns, palīdz samazināt sāpes, kuras   saistītas ar artrītu, psoriāzi un diabētu.

 

Koriandrs

 

Koriandru ieteicams audzēt svaigu virtuvē. Tas nomierina iekaisumu un izvada toksīnus no asinīm. Tas ir bagāts ar barības vielām un vitamīniem(A, C un E). Tas satur flavanoidu un antioksidantus kuri palīdz atbrīvoties no brīvajiem radikāļiem un labo šūnu bojājumus.

 

Kurkuma

 

Šis ir vien no visefektīvākajiem pretsāpju līdzekļiem, to var lietot pat aknu un žultspūšļa iekaisumiem. Arī kurkuma attīra asinis.

 

Lietojat šos garšaugus pie ikdienas pārtikas vai tējās un jutīsiet, kā tie jums palīdz.  

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies