Atskaite par otro nedēļu. Miegs.

sauljuks
sauljuks 17. novembris 2019 09:07
79

Foto: www.pixabay.com

Šonedēļ mēģināju izgulēties. Izdevās tik labi, ka vakar atkal nevarēju laicīgi gulēt aiziet!

Ideja bija vienkārša – doties pie miega pēc iespējas laicīgāk, kas manā gadījumā, ņemot vērā manu darba specifiku un grafiku, būtu vienā gadījumā – pirms pusnakts, otrā – ap diviem naktī. Tātad, atnākot mājās pēc darba, ieiet dušā un pēc tam likties uz auss.
Plānu izdevās īstenot par, apmēram 75%, kas manā gadījuma ir pat pārsteidzoši labs rezultāts.

Visu mazliet sajauca pēkšņā saaukstēšanās. Tās dēļ vairākus vakarus pēc kārtas, pirmkārt, tika karsētas kājas, otrkārt – vārīta zāļu tēja. Tas paņem laiku, bet bija akūti nepieciešams un arī deva rezultātu. Nesaslimu. Balss nepazuda, lai gan pāris dienas bija dzirdami izmainīta. Esmu gandrīz vesela. Ir palicis viegls klepus.
Šī bija sevis saudzēšanas nedēļa. Jūtos izgulējusies un šajā, svētdienas, rītā pārsteidzoši mundra.

Nākamnedēļ gribētos atiet no fiziskajām savas esības nepieciešamībām. Gribu piespiest sevi atrast laiku kaut kam, ko pēdējā laikā gan laika trūkuma, gan vienkārši noguruma dēļ, esmu pametusi novārtā. Rakstīšanai.

Izaicinājums nopietns.
Tātad – katru rītu veikt ierakstu blogā. Tas var būt atskats uz iepriekšējo dienu vai kāds brīvs domas lidojums. Bet – katru dienu, no rīta, jo vakarā man tiešām nav laika, tad ir jāiet gulēt, atvērt blogu un ļaut sev rakstīt. Ļaut domai plūst un veidot kaut ko. Ceru, mūzis nepievils un tur sanāks kas lasāms.

KONKURSS “Gatavojamies svētku sezonai veselīgi”

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies