Atklāta vēstule dakterim Mauriņam Aleksandra atbalstam

nosiguldas
nosiguldas 20. aprīlis 2011 00:00
539

Godājamais dakter,rakstu šo vēstuli atbalstam ALEKSANDRAM, kura pieteikumu izlasīju Sieviešu kluba mājas lapā.


Man dzīvē ir paveicies, jo esmu saskārusies tikai ar labiem ārstiem. Darbs, ko Jūs darat ir ļoti vajadzīgs un tas, ka tiek dota iespēja vismaz vienam laimīgajam saņemt Jūsu palīdzību bez maksas parāda, ka Jūs esat cēls cilvēks.

 

Savu pieteikumu  šai iespējai es uzrakstīju viena no pirmajām, jo tāpat kā daudziem citiem uz doto brīdi citu iespēju apmeklēt augsti kvalificētus speciālistus man nav, bet ne par to stāsts. Savā vēstulē es rakstīju, ka esmu redzējusi, cik grūti ir cilvēkiem ar vēnu problēmām, kad ieraudzīju Aleksandra pieteikumu un fotogrāfiju, tas lika atcerēties manu kolēģi un to, ko viņš pārcieta līdz operācijai. To, kā sāp var saprast tikai tas, kas pats to jutis.

 

Es zinu, ka nevaru iespaidot Jūsu izvēlu, ar šo vēstuli, vēlos pievērst uzmanību un lai puisim būtu par vienu iespēju vairāk NOŅEMU SAVU BLOGU NO KONKURSA.

 

novēlot visu to labāko.

Ar cieņu

no siguldas

 

Vēlies bezmaksas vēnu operāciju Dr. Mauriņa Vēnu centrā? Ieskaties blogu konkursa 2. kārtas uzdevumā!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
annanera 23. aprīlis 2011 22:15

Es arī atbalstu šajā projektā Aleksandru!!!!!

20. aprīlis 2011 12:58

Liels paldies es pateicos jums no visas sirds.Es jūtos ar vēnam, ka ar bernības traumu, godigi teikšu jutos, ka man nav kājas, jo visa kāja ir vēnas. Tāpēc es viņu slepju, un arī ir sāpes tada agra vecuma. Visu naudu biju izterejis pedejos santīmus uz zālem. Katru dienu lūdzu dievu, lai man pazustu tās vēnas. Man sapnis izarstēti kāju staigāti, bauditi dzīvi , kas man ir iedota. ;(

hiperkeri 20. aprīlis 2011 12:20

man varbūt pašlaik tādu problēmu nav,taču es jau zinu,ka pavisam noteikti būs,jo radu rakstos visām sievietēm ir vēnu problēmas,taču pilnīgi atbalstu šajā projektā Aleksandru!!!!!

nosiguldas 20. aprīlis 2011 11:11

katrs rīkojās kā uzskata par pareizu, tāds ir mans lēmums un savu žulti vari izgāzt uz kādu citu. Es neprasu lai vēl kāds tā rīkotos, es esmu triju bērnu māte divi ir vecāki par šo puisi un zinu cik drausmīgi jūtās mamma kad nevar palīdzēt savam bērnam.

lauritta123 20. aprīlis 2011 09:22

Hm, es arī varēju pieteikt savu kandidatūru vēnu operācijai, jo pašai salīdzinājumā ar Aleksandru ir daudz trakāk, bet tā vietā pieteicu savu mammu, kurai ir pavisam slikti, jo ik nakti dēļ šīs problēmas izcieš sāpes (šeit neiet runa par vizuālo, estētisko pusi). Bet es par to neprasu žetonu un nekliedzu- redziet, es upurēju savu iespēju, dodiet viņai dubultā. Vai tas ir godīgi pret pārējiem dalībniekiem? Hmm..