Arī man vajadzīga brīnumzālīte

nosiguldas
nosiguldas 16. februāris 2012 12:05
777

Nav ideālu pāru un nav ideālu attiecību. Ikdienas rūpes, darbs, problēmas, laika bads - tas viss patīkamās lietas nobīda kaut kur attālākā stūrī.

Mēs ar vīru esam kopā piecus gadus un mūsu jūtas ir kļuvušas tikai stiprākas kaut arī piezemētākas. Mana diena sākas 6.00 un beidzas 24.00, es esmu spējīga tikai nokrist gultā un aizmigt, kur nu vēl doma par seksu. Vīrs smejas, ka jau esot aizmirsis, kas ir sekss un kur to meklēt. Bet ja tā nopietni, tad tā ir kļuvusi mana ikdiena, sākumā vīrs pat dusmojās, tagad viņš jau ir samierinājies. Vēl jau aizmirsu, ka mums ir mazs robežsargs, kas tā īsti nemaz neļauj ļauties mīlas priekiem.

Dienā nosolos sev, ka aizbraukšu mājās, noteikti, kaut ko izdomāšu, bet tad vakars, un nav ne spēka, ne velmes. Brīvdienās strādā vīrs, man mājas darbi un mazā Kate, dienas paskrien tā ka attopies svētdienas vakarā ar domu rīt darbs.

Protams, ka tas ritenis tā girežas mums visām, bet saprotams, ka kaut kas ir jāmaina. Un nav lietas, kuras nevar atrisināt, pieļauju, ka laiks atrastos, bet tā ir izdevīgāk, jo vieglāk paslēpt īsto iemeslu, nevēlēšanos. Varētu jautāt, varbūt vīrs nav īstais, vai varbūt apnicis, tā tas nav, ja gribētu ār kādu mīlēties, tad tieši ar savu vīru Iespējams vecums, nezinu, pirms mazās Kates šīs problēmas likās smieklīgas un nesaprotamas, tagad, vīrs tikai nosaka, kur palikusi mana sieva. 

Tāds nu ir mans stāsts. pašai dusmas uz sevi, bet pagaidām risinājuma nav, tapēc gribu pamēģināt brīnumzālīti, varbūt tā derēs arī manai problēmai.

 

Piesakies Adam&Eva testam arī tu! 


Iesūti stāstiņu par savu mīlas dzīvi līdz 29.februārim Sieviešuklubs.lv un pavisam drīz Tu saņemsi iepakojumu testēšanai!

10 pāriem būs iespēja izmēģināt, kā tad īsti darbojas seksa toniks un kādus labumus&nebijušus baudas augstumus spēj dot?

Lai iegūtu testam "Adam&Eva" kompleksu ar augu, kas "mīkstu dara cietu", jāiesūta blogs redakcija@sieviesuklubs.lv, kur aprakstāt savu mīlas dzīvi un tās radītos izaicinājumus! Tām nav obligāti jābūt lielām problēmām vai dziļiem fiasko, vienkārši pamēģiniet runāt atklātu valodu un aprakstīt, kāds esat kā pāris ...gultā!

Vari iesūtīt blogu šeit>>

Akcija "Eiroaptiekās"

Februārī norisinās akcija - pērc "Adam&Eva" ar 20 % atlaidi!

                                        

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
vabole 17. februāris 2012 14:32

Nezinu gan,nosiguldas, vai tā brīnumzālīte spēs Tavā vietā laiku priekš vīra saorganizēt. Drīzāk gan pašai kaut kas savā "amoka skrējienā" un vērtību sistēmā jāmaina...

pece 17. februāris 2012 12:32

Turies! Kā es tevi saprotu! Cerams, ka tā brīnumzāle līdzēs ;)

smukaa 17. februāris 2012 12:11

Bet varbūt vīram arī vajadzētu kaut kā tev palīdzēt,lai ievilktu tevi gultā? ;) Varbūt vaina nemaz nav tevī..

nosiguldas 17. februāris 2012 12:04

paldies meitenes, ar galvu jau saprotu, bet izdarīt neizdodas un te pat nav vaina traukos vai mājas kārtošanā.

smukaa 17. februāris 2012 10:24

Piekrītu Sandijai,vajag atrast laiku sev un jums abiem;)
Mums ar vīru arī diezgan saspringts dienas režīms un tam vēl pa vidu bērns..,bet mēs atrodam laiku mums abiem!
Tieši kā saka Sandija,nekas nenotiks,ja vienu dienu nesakārtos māju vai nenomazgās gāzes plīti;) Protams,grūtāk ir tad,ja dzīvo laukos un ir mājlopi jābaro,jāslauc..

sandijasieviesuklubs 17. februāris 2012 05:54

mans ieteikums-netaisīt arī lielāku problēmu nekā tā ir. Pirmkārt, atpūta. Piemēram brīvdienās - nevis skriet pucēt māju, bet izgulēties, palutināt sevi. Atslābināties. Tad arī vēlme atgriezīsies, pat ja ne uzreiz...
Un vēl - nu ir pārim jāatrod laiks sev divatā. Es zinu, cik tas ir traki mājās, ja ir mazi berni un viens, piemēram, guļ vēl blakus, tad tur tiešām nekāda romantika nevar sanākt, bet tomēr - tas laiks diviem vien ir jāatrod. Un ja tas ieieitas kā tradīcija, tad tās lietas arī aiziet.
Visvienkāršākās grāmatas patiesības - atpūta un īpaši atvēlets laiks tikai diviem vien.

kintijasieviesuklubslv 16. februāris 2012 14:21

tā jau ir, ka reizēm par pašu būtiskāko - attiecībām - ikdienas skrējienā piemirstam. precīzāk - tam neatliek laika. ceru, šis produkts palīdzēs!